GTX 1050 vs GTX 1050 Ti

Armor serisi dışında ısı sorunu olanı görmedim. Neredeyse bütün markaları aldım sattım bir dönem. Sadece Armor düşman başına o konuda. :D
Katılmıyorum, bende MSI GTX 1060 6GB ARMOR OC V1 var. Daha kartın 65 derece üstü olduğunu görmedim. Bence sıkıntı armor serisinde değil de RX ekran kartlarında.

Katılmıyorum, bende MSI GTX 1060 6GB ARMOR OC V1 var. Daha kartın 65 derece üstü olduğunu görmedim. Bence sıkıntı Armor serisinde değil de RX ekran kartlarında.
Şakadır umarım bu cevap. RX serisinden bahsediyoruz. RX serisinde ısı sorunu yaşayan tek model bu. AMD için tasarlanan o Armor tasarımında hata var. Kaçını kullandınız da bütün RX serisine sorunlu damgası vurdunuz öyle. :D

Şakadır umarım bu cevap. RX serisinden bahsediyoruz. RX serisinde ısı sorunu yaşayan tek model bu. AMD için tasarlanan o Armor tasarımında hata var. Kaçını kullandınız da bütün RX serisine sorunlu damgası vurdunuz öyle. :D
Ha, tamam pardon yanlış anlamışım, sen sadece RX Armor serisi için bahsediyormuşsun. Ben Nvidia modellerden de bahsediyorsun sandım.

Geri
Yukarı