10500 TL sistem toplama

Buna benzer bir modeli bir arkadaşım kullanıyor, fiyatına göre iyi bir monitöre benziyor gerçekten.
Bence acelen yoksa biraz daha para biriktir, bir yanda 3060 Tİ bir yanda 2060 Super var, 3060 Tİ cidden performans olarak çok daha iyi, beklediğine pişman olmazsın diye düşünüyorum.
Aşağıdaki arkadaşların attığı kasada da 3060 Ti bulunuyor, ve tek bir siteden olması benim için daha iyi bir özellik yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

3070 almak gibi bir beklentim yok zaten, 3060 Ti bile benim için çok fazla aslında ama 9000 TL ile onu alabileceksem en iyisini almayı tercih ederim tabii.

3000 serisi bir kart alacaksan ya gerçekten sağlam bir işlemci seçmelisin ya da monitörü 1440P almalısın ki bu ikisi de bu bütçeye sığmaz.

3000 serisi bir kart alacaksan ya gerçekten sağlam bir işlemci seçmelisin ya da monitörü 1440P almalısın ki bu ikisi de bu bütçeye sığmaz.
3060 Ti'li bir kasa ve monitör ile birlikte maksimum 11000 TL'ye kadar bütçem bulunuyor. Baya bi kişi bu bütçe ile alınabilecek kasa ve monitör attı aslında
İtopya'dan istediğinizi gördüm.
Karakız şu an stokta.
Alırsanız kasayı değiştirin.

Aslında bahsetmek istediğim şey illa itopya'dan olması değil, hazır bir bilgisayar olmasını tercih ederim demek istedim.
Deluxe 5T10-RTX3060 | Game Garaj şu kasayı önerdi 2 arkadaş.
Hangisini tercih etmek daha mantıklı olur?

unlostun sitesi var biraz kısıtlı olsa da ordan güzel bir sistem dizersin kendine ama monitörü ondan alma
İtopya'dan istediğinizi gördüm.
Karakız şu an stokta.
Alırsanız kasayı değiştirin.

pp de kim var reis

Andrew Garfield.

İtopya'daki sistemi almanızı önermiyorum, GameGaraj'daki daha iyi.
Bana sormadı sanırım "pp'de kim var diye", bana da GameGaraj'daki kasa daha iyi gibi geldi ama ben pek anlamıyorum bu işlerden o yüzden biraz daha bilenlere sorup GameGaraj'daki kasayı almayı planlıyorum.
Ayrıca ekran kartı şu anda stokta bulunmuyormuş sanırım, kaç gün içinde gelir acaba bilginiz var mıdır?
Daha önceden hiç bilgisayar almış olmamama rağmen itopya'nın adını duymuştum ancak GameGaraj'ın adını ilk kez bugün duydum umarım bi sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı