1060 sistemde CS:GO güncellemeden sonra FPS düşüşü

YusufYlmz

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'ya gelen son güncellemeden sonra çok fazla drop yemeye başladım. Acaba sizde de oluyor mu diye merak ettim. Oyunu 1080p düşük ayarlarda oynuyorum ve sistem R5 1600 AF, GTX 1060 6 GB, 16 GB 3200MHz RAM. 144 FPS sabitleyerek oynuyorum. Güncellemeden önce drop girmiyordu, şimdi çok fazla giriyor. Sizde de böyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO'ya gelen son güncellemeden sonra çok fazla drop yemeye başladım. Acaba sizde de oluyor mu diye merak ettim. Oyunu 1080p düşük ayarlarda oynuyorum ve sistem R5 1600 AF, GTX 1060 6 GB, 16 GB 3200MHz RAM. 144 FPS sabitleyerek oynuyorum. Güncellemeden önce drop girmiyordu, şimdi çok fazla giriyor. Sizde de böyle mi?

60 FPS sabit alıyorum aslında bilgisayarım Witcher'i 3'ü 200 civarı FPS ile oynattırıyor garip.

Grafikleri yükseltmeyi deneyin derken ? Düşük fps aldığını söylüyor arkadaş. Daha fazla fps kaybetmek istediğini değil.

Grafik yükseltmek, bazı oyunlarda daha fazla FPS almasını sağlar. Ben CS:GO'da en yüksek grafikte 250 FPS alırken, en düşükte 150 alıyorum mesela.

Grafikleri yükseltmeyi deneyin derken ? Düşük fps aldığını söylüyor arkadaş. Daha fazla fps kaybetmek istediğini değil.
Bazı güçlü sistemlerde düşük grafiklerde oynarken sistem gerek olmadığı için kendini tam performansta kullanmaz. Bu yüzden bazen grafikleri yükseltmek FPS arttırabiliyor (bazen).

FPS sabitlemesini kaldırmayı ve grafikleri yükseltmeyi deneyin. Biraz önce 2 el silah yarışı oynadım, bende bir sorun yoktu.

Bu arada FPS'i sabitlememin nedeni sabitlemeyi kaldırınca GPU sıcaklığı 80'lere çıkıyor. Oyuna girince çok uzun süre oynadığım için düşük sıcaklıkta oynamayı tercih ediyorum.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı