1060 sistemde CS:GO güncellemeden sonra FPS düşüşü

YusufYlmz

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'ya gelen son güncellemeden sonra çok fazla drop yemeye başladım. Acaba sizde de oluyor mu diye merak ettim. Oyunu 1080p düşük ayarlarda oynuyorum ve sistem R5 1600 AF, GTX 1060 6 GB, 16 GB 3200MHz RAM. 144 FPS sabitleyerek oynuyorum. Güncellemeden önce drop girmiyordu, şimdi çok fazla giriyor. Sizde de böyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada FPS'i sabitlememin nedeni sabitlemeyi kaldırınca GPU sıcaklığı 80'lere çıkıyor. Oyuna girince çok uzun süre oynadığım için düşük sıcaklıkta oynamayı tercih ediyorum.

O zaman fan hızını ayarlayabiliyorsanız, iyi olur. MSI Afterburner çalışıyor muydu CS:GO oynarken? Denemedim hiç.

O zaman fan hızını ayarlayabiliyorsanız, iyi olur. MSI Afterburner çalışıyor muydu CS:GO oynarken? Denemedim hiç.

Tamda bunu soracaktım şimdi. Oyunda MSI Afterburner çalışmıyor. Sıcaklıkları vs. tam ölçemiyorum. Acaba çalıştırmanın bir yolu var mı? Grafik ayarını falan ona göre yapacağımda.

Tamda bunu soracaktım şimdi. Oyunda MSI Afterburner çalışmıyor. Sıcaklıkları vs. tam ölçemiyorum. Acaba çalıştırmanın bir yolu var mı? Grafik ayarını falan ona göre yapacağımda.

Ya ben de 2 gündür Nvidia kart kullanıyorum. CS:GO oynarken Radeon ayarlarından fan hızını ayarlardım, MSI Afterburner çalışmadığı için. Ama şimdi Nvidia'ya geçtim, fan ayarını ayarlayabileceğim ekran kartı yazılımı var mı yok mu bilmiyorum. Nvidia Denetim Masası ne kadar ilkel bir tasarımda :d

Geri
Yukarı