10600KF için anakart önerisi

Bütçe
1500TL
Hocam işin ucundaki bensem bu talihsizlikler size anormal gelebilir ama benim için çok normal. Geçen gün hiç anakartla falan uğraşmadan i7 9700K almak üzereyken 2.399 lira yazılan ürün 1 saat içinde 2.799 liraya çıktı. Onu alıp direkt takacaktık. Ondan sonra ucuz bir şekilde 10600KF bulduk satın aldık, şimdi anakarta paramız yetmiyor. Bunalım gibi neyse 2-3 gün daha bekleyip olursa indirim olmazsa bütçe arttırımına gideceğiz. Teşekkür ederim önerileriniz için. İyi akşamlar.

Hocam kötü olmasının sebebini söyler misiniz? Sadece kötü diyip geçmeyelim.
He @ragnarock492 sağ olsun, ben soruyu görmedim. 😅 @B 52 Stratofortress, size içerik sunmuş zaten. Benimde faydalandığım bir kanaldır. Buradaki testlerde "bulaşılmaması gereken" bir anakart olduğu tescil edilmiş. KF bir işlemci için hedefte OC varsa haliyle "kötü" bir sistem bileşeni.

He @ragnarock492 sağ olsun, ben soruyu görmedim. 😅 @B 52 Stratofortress, size içerik sunmuş zaten. Benimde faydalandığım bir kanaldır. Buradaki testlerde "bulaşılmaması gereken" bir anakart olduğu tescil edilmiş. KF bir işlemci için hedefte OC varsa haliyle "kötü" bir sistem bileşeni.
Neden kötü olduğu burada daha da belli oluyor.

Aynı şekilde düşünüyorum, önereceğim kartlardan bir tanesi Z490-A Pro idi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Paylaştığım video yeterli gelmediyse:
Ek bilgi olarak:

Yeni konular

Geri
Yukarı