1060'tan 2070S'e geçtim ancak FPS değişmesi

Mc_Neyzen

Centipat
MSI 1060 Gaming X 3GB ekran kartım vardı ve bunu MSI RTX 2070S Gaming X Trio ile değiştirdim. Fakat FPS değerlerim aynı hiçbir değişiklik olmadı. Sebebini bilen var mı acaba?

cs go ve zula oynuyorum, ,ikisindede fps aynı eski ve yeni ekran kartı ile denediğimde.
Ryzen 7 1700 16gb 3200 ram ve msı b450M gaming plus anakart var. Bunlar aynı sadece ekran kartını değiştirdim
Denetim masasından tüm nvidia sürücülerini kaldırdım şimdi yeniden yüklüyorum

Son düzenleme:
cs go ve zula oynuyorum, ,ikisindede fps aynı eski ve yeni ekran kartı ile denediğimde.
Ryzen 7 1700 16gb 3200 ram ve msı b450M gaming plus anakart var. Bunlar aynı sadece ekran kartını değiştirdim
Denetim masasından tüm nvidia sürücülerini kaldırdım şimdi yeniden yüklüyorum
Bu oyunlar işlemci kullanıyor.

CS:GO ve Zula oynuyorum,, ikisinde de FPS aynı eski ve yeni ekran kartı ile denediğimde.
Ryzen 7 1700 16 GB 3200 RAM ve MSI B450M GAMING Plus anakart var. Bunlar aynı sadece ekran kartını değiştirdim.
Denetim masasından tüm NVIDIA sürücülerini kaldırdım şimdi yeniden yüklüyorum.

İki oyun da yoğunluklu olarak CPU kullanıyor. 1.nesil Ryzen'ların tek çekirdek performansları pek de iyi olmadığı için FPS değişikliği görmemeniz normal. Benim ekran kartım 1050 Ti, Ryzen 3 1200 kullanırken 100-120 FPS anca alıyordum Ryzen 5 2600'e geçtim FPS 250-300'e fırladı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı