107 TL'ye AC Valhalla alınır mı?

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, AC Valhalla Epic Games'de 107 TL'ye düşmüş. Bu fiyata alınır mı? Ne diyorsunuz? RDR 2'ye sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, AC Valhalla Epic Games'de 107 TL'ye düşmüş. Bu fiyata alınır mı? Ne diyorsunuz? RDR 2'ye sahibim.
Açıkçası yeni AC serisinin hiçbirini sevmiyorum, eskiler daha çekici geliyor. İki hafta önce Ubisoft indiriminde, zaten totalde 80₺ oluyor, azıcık bir şey diyerek; AC: Valhalla+Season Pass ve South Park fractured but whole aldım. Asıl amacım şahsen South park oynamaktı. Ancak AC inanılmaz akıcı geldi, daha başlayamadım dahi South park serisine ve halen AC oynuyorum. AC serisinin tüm oyunlarını onlarca kez oynadım ama AC Origins ve Odyssey ise 10 saat sonra çıkıp sildiğim oyunlardı. AC Valhalla ise her ne kadar benzer olsa da farklı geldi ve başarılı buldum şahsen.

Hocam alma bekle arada çok iyi indirim geliyor yarısından bile ucuza düşürüp alabilirsin. Ama 107TL'ye değer mi dersen ben ilk indirimde 140a almıştım çıktığı sene. Şükür ben pişman olmadım ama onu da eklemek isterim.

Muazzam bir oyun. Alınır tabii ki. İskandinav mitolojini seviyorsan kesinlikle oynaman gereken bir oyun. Ancak Standart paket alma. Standart pakette sadece İngiltere ve Norveç var. Gold paket al. Gold pakette Sky Adası, İrlanda, Fransa, Asgard, Jotunheim ve Svartalfheim var.

Asgard, Jotunheim ve Svartalfheim'da İskandinav mitolojisindeki olayları anlatıyor. Odin oluyoruz, onun güzünden görüyoruz.

Kısacası kesinlikle oynaman lazım. İskandinav mitolojisini seven, ilgi duyan herkesin oynaması gereken bir oyun.

Muazzam bir oyun. Alınır tabii ki. İskandinav mitolojini seviyorsan kesinlikle oynaman gereken bir oyun. Ancak Standart paket alma. Standart pakette sadece İngiltere ve Norveç var. Gold paket al. Gold pakette Sky Adası, İrlanda, Fransa, Asgard, Jotunheim ve Svartalfheim var.

Asgard, Jotunheim ve Svartalfheim'da İskandinav mitolojisindeki olayları anlatıyor. Odin oluyoruz, onun güzünden görüyoruz.

Kısacası kesinlikle oynaman lazım. İskandinav mitolojisini seven, ilgi duyan herkesin oynaması gereken bir oyun.
Epic'de gold paket göremedim hocam?

Geri
Yukarı