1080P 144Hz İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Vay be, benim büyük bir nimet gözü ile baktığım kartı sen geçici olarak alıyorsun. :D Ben 4-5 sene için aldım 960'ı. :)
Neyse, hayırlı olsun şimdiden. :)
Öyle durumu çok iyi olan bir ailenin çocuğu değilim açıkcası, kendi paramı birazda kendim kazandığım içim babamda destek olunca güzel bir dayanışmayla iyi bir sistem çıktı ortaya, bu sisteme bu kadar para döktuğüme bakmayın bir şeyi alırken 40 kere düşünen bi insanım, evet 960 gerçekten iyi bir kart ama bu sene ben oyun oynayacağım seneye bölüm derslerimden dolayı render da yapacağım için bu kadar iyi bir sisteme yöneldim :) İnşallah Allah sizede daha iyisini nasip eder bir gün :)

İkiz olabilir miyiz ? Aynen beni anlattın, bende o şekilde aldım sistemi. :) İsteseydim daha iyi bi' sistem de alabilirdim aslında ancak bir yerde frenlemek gerek, kendi kendime düşündüm, bu sistemin ihtiyacımı göreceğine kanaat getirdim ve aldım. Memnunum şükür, Allah olmayanlara versin. :)
Buraya böyle oldu bitti tarzında yazdığıma bakma, 2 senedir araştırıyorum ben bu sistem işini, herşeyi alırken ince eleyip sık dokurum.

Merhaba arkadaşlar;

Yeni bir sistem topladım ama ekran kartım eksik ve çok kafamı kurcalıyor.
2500 tl lik bir bütçe ayırdım 1070 almayı düşünüyordum ama 1900₺ lik kart oldu 2400₺.
İşte arafta kaldım diyelim.
Fiyatlar düşecek diye 1 aydır bekliyorum ama yerinden oynadığı yok.
Bende 20 serisini mi beklesem diye düşünüyorum o zamana kadar idarelik bir kart alsam.Çünkü 1070 e 2400₺ vermek cidden koyar. Bana yardımcı olursanız sevinirim ne yapmamı önerirsiniz. Teşekkürler.
Not:Monitörüm 1080p 144hz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı