1080p 144Hz Monitör için ekran kartı tavsiyesi

En çok Rainbow Six Siege oynuyorum.144 FPS alıyor ancak yeri geliyor 100 FPS'e düşüyor.144'ü görmüyor değil yani.GPU en çok PUBG'de kullanılıyor o da maks %70.
Eğer 2080'de 144 FPS alamıyorsanız 2060'da nasıl almayı bekliyorsunuz ? Hangi oyunları hangi ayarlarda oynadığınızı yazarsanız daha iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz.
2060'la alırım.Ultra olmazsa high ayarlar ile rahat alır diye düşünüyorum.

İşlemcinin çoklu çekirdek performansı biraz geride olabilir ama tek çekirdekte hala canavar. İlla ki değiştirmek istiyorum işlemcimi dersen benim önerim Ryzen 7 3700X, X570 olur sana uygunsa.

İşlemcinin çoklu çekirdek performansı biraz geride olabilir ama tek çekirdekte hala canavar. İlla ki değiştirmek istiyorum işlemcimi dersen benim önerim Ryzen 7 3700X, X570 olur sana uygunsa.
Yok işlemcimi değiştirmek istemiyorum ama soğutma alacağım çok ısınıyor.soğutma aldıktan sonra iyi bir overclock çekmek istiyorum.

2060'la alırım.Ultra olmazsa high ayarlar ile rahat alır diye düşünüyorum.
Hocam 2080 çok daha güçlü bir kart ben 1070Ti ile 160-200 arası FPS alıyorum sizin o işlemci ve ekran kartı ile 300 leri zorlamanız gerek bence sisteminizde teknik bir sorun var.

Hocam 2080 çok daha güçlü bir kart ben 1070Ti ile 160-200 arası FPS alıyorum sizin o işlemci ve ekran kartı ile 300 leri zorlamanız gerek bence sisteminizde teknik bir sorun var.
Nasıl bir sorun olabilir o halde? Bana kalırsa 1080p'de darboğaz yapıyor çünkü GPU kullanımı yerlerde.

Son düzenleme:
Darboğaz'dan olduğunu sanmam, çünkü Mithrain i7 7700K ile 2080 Ti kullanıyor ve Pubg de 1080p 150 - 200 FPS arası alıyor. RAM'ler kaç MHz de çalışıyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı