1080P Ultra İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Bende 500 liraya 4K çözünürlükte high ayarlarda oynatacak sıfır kart istiyorum. Yok ama maalesef, bulursanız haber verirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Sahibinden, Letgo gibi sitelerde oturduğun yerin araştırmasını yap. Örneğin ben oturduğum yerde görüyorum 2-3 günde bir. Adamlar 0 kutusunda satıyor genellikle açıklaması da sistemi toplamak için almıştım ama ''Dolar'' yüzünden vazgeçtim. Yalnız sıfır kutu diyorum bazıları diyor deneme amaçlı taktım çıkardım 4 aydır kutusunda falan bunlara inanma yani. Keşke şu kartlara arabalardaki km olayını öğrenme gibi bir olay gelse yazılımla.

Dalga geçmene gerek yoktu. RX 580 4GB alacağım 1100TL'ye. Bence Ultra için yetecektir 1080P'de.
Hocam hiç durmayın yapıştırın 1100 TL'ye. Asus sonuçta sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ben kara cuma döneminde bile NİTRO+ modelini 1200 TL'ye almıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı