1080P 144 FPS için ekran kartı tavsiyesi

Atakan6152

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, toplam bütçem monitör hariç 7-8K civarı 1080P monitör için beni 4-5 yıl götürebilecek ekran kartı önerisi istiyorum.

Önceden aklımda 3070 vardı çoğu arkadaş 1080P için para israfı dedi 5600XT nasıl olur dedim o da eskidi dediler ne yapmam lazım aklım karıştı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu an ASUS TUF'un yeni ürettiği RX 5700XT var. Birkaç ayar yapınca performans kaybetmeden 70 dereceyi geçmiyor. İstersen düşünebilirsin.

3070 alabilirsin bence 1080p için.İsraf deniyor ancak 360 hz monitörler çıktı ama CSGO gibi oyunda bile sabit 360 fps alan ekran kartı yok.Smoke geliyor,2080 Super bile 150 fpslere düşüyor.

1080p'de para israfı fakat 2K'ya geçtiğiniz anda uyumluluk yakalayan bir kart.

Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim israf deyişim yaşayacağı monitör kaynaklı droplardan dolayı. 3070 ve üstleri gerçek anlamda güçlüler. Neden gidip alsın ki? 8bin verip 3080 alacak, ekran kartının çözünürlük minimum desteği 4K ekranda yırtılmalar olacak, droplar girecek.

Geri
Yukarı