1080P 144Hz monitör önerisi

Anoche

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar,
Sistemim şöyle; ASUS GTX 1060 6 GB OC, ı7 8700,16 GB RAM, SSD vs.

1080P 144Hz 1 ms monitör almak istiyorum. Forumdaki konuları da inceledim, ancak oldukça çeşitli seçenekler var. F/P ürünleri olarak ViewSonic ürünleri aklıma yatıyor.
27 ınc alırsam görüntüde çok fazla bozulma olur mu diye de düşünüyorum. Monitör çok dibimde değil ortalama 70 - 75 CM uzaklıkta duruyor. En fazla 1500-2000 TL arası bir monitör bakıyorum. Başka bir markanın daha uygun ve güzel bir monitörü varsa da önerilerinize açığım. 27 ınc kullananlar varsa, deneyimlerini belirtirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende senin gibi fiyat aralığında monitör arıyordum, bunu aldım çokta memnunum.

Tam da bunu inceliyordum şu an. Ama aklımda bir soru daha var, 27 inc alırsam büyüklüğü tatmin eder de kalite bakımından mutsuz eder mi diye düşünüyorum.

Tam da bunu inceliyordum şu an. Ama aklımda bir soru daha var, 27 inc alırsam büyüklüğü tatmin eder de kalite bakımından mutsuz eder mi diye düşünüyorum.
Ben almadan önce Vatan'a gidip bakma şansı buldum. 27 inch olanı hem fiyat olarak hemde görsel açıdan bana büyük geldi, o yüzden 24 inch olanını aldım. 1 1.5 aydır da kullanıyorum çok memnunum.

Ben almadan önce Vatan'a gidip bakma şansı buldum. 27 inch olanı hem fiyat olarak hemde görsel açıdan bana büyük geldi, o yüzden 24 inch olanını aldım. 1 1.5 aydır da kullanıyorum çok memnunum.
Çok önceden ben de bakıyordum ancak siz yazınca hatırladım. Büyük ihtimalle 24 inç olanını alacağım. Tasarım olarak da güzel. Yardımcı olduğun için teşekkür ederim. İlk defa 144hz 1ms monitorüm olacak. :)

Çok önceden ben de bakıyordum ancak siz yazınca hatırladım. Büyük ihtimalle 24 inç olanını alacağım. Tasarım olarak da güzel. Yardımcı olduğun için teşekkür ederim. İlk defa 144hz 1ms monitorüm olacak. :)
Eğer daha çok F/P bir ürün arıyorsan daha geçenlerde 1.100TL civarlarındaydı eski fiyatına çekmişler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı