1ms 75~144 Hz 1080p Curved Monitör Önerisi

gbale6

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi 1ms gtsi olan, minimum 75 Hertz Maksimum 144 Hertz, 1920X1080 Full HD, Kavisli ekran bir monitör arıyorum.

Ghosting olmayan F/P diyebileceğimiz, tercihen VA panel monitör önerilerinizi bekliyorum.

(Ekran kartım GTX 1060 3 GB)

Bütçe değişiklik gösterebilir örneğin 75Hz için maksimum 900-950₺ iken 144Hz için 1600-1800 olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viewsonic VX2458-C-MHD kullanıyorum, memnun olmadığım söylenemez. Bu fiyata imkansız olduğunu düşündüğüm bir monitör şahsen fakat ufak da olsa ghosting var.(kişiden kişiye tabiki çokluğu değişir.) Fiyat performans olduğunu düşünüyorum, 1300TL'ye satılıyor şuanda.
Ben bunu kullanıyorum RTX 2060 ile. Bana kalırsa 75 Hz alman yeterli. Bu da olabilir, ama Rampage.
Hem minimum 75hz sınırını geçmemiş, hem de 1ms sınırını geçmemiş. :)

En çok önerilecek model gibi duruyor F/p açısından fakat Hepsiburada geri bildirimlerini okuyorum çok fazla kişi şikayetçi. Freesync ile 1ms aynı anda kullanılamadığı icin. Renklerin soluk olduğunu söyleniyor ek olarak ölü pixel şikyeti çok fazla
Ben bunu kullanıyorum RTX 2060 ile. Bana kalırsa 75 Hz alman yeterli. Bu da olabilir, ama Rampage.

Bana kalırsa RTX 2060 a ayıp ediyorsun

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı