1080p 240 Hz vs 2K 144 Hz

Acer Predator XB271HU bmiprz ve Acer Predator XB271HU Tbmiprz modelleri olsa gerek Acer için. Dediğiniz gibi 144 Hz ve 165'e aşırtmalı diye bahsetmişler sitelerinde. Bunlar sanırım AHVA panel oluyor.

Yorumunuz sayesinde biz de bilgilenmiş olduk. Teşekkürler. Bu IPS panelli monitörlerin g-sync li modellerine baktığımda satan mağaza çok az oluyor ya da hiç olmuyor. Kronik sorunlar mı var acaba yoksa stoklar mı tükeniyor. ASUS PG279Q, Viewsonic XG2703-GS ve ACER Predator'ın da vardır diye tahmin ediyorum. Akakçe gibi sitelerde satan mağaza bulamıyorum bu monitörler için.

Ben yurt disinda ikamet ettigim icin stoklarla ilgili bi bilgim yok. Ancak epey baktim monitore ve alacagim. Sorun cikarsa geri veririm, yenisini alirim ya da komple iade edebiliyorum zaten sorun yok benim icin. Turkiye'de sartlar nasil bir bilgim yok malesef.

@fethiaras Nereye baksam stoklarında yok ve fiyatlar oldukça fazla oluyor maalesef.

Burada bile 700 Dolar. Black Friday beklemeyi dusunuyorum o yuzden. VG248QE almistim. 1 Hafta surem kaldi iade icin. Artik 1.5 Hafta 60 Hz ile takilacagim. 2 hafta deger herhalde beklemeye umarim guzel bir indirim gelir :D. Turkiye'de fiyatlar cidden ucuk. 6.106,44 TL olarak listelenmis Vatanda. Vallahi allah yardimciniz olsun...

Burada bile 700 Dolar. Black Friday beklemeyi dusunuyorum o yuzden. VG248QE almistim. 1 Hafta surem kaldi iade icin. Artik 1.5 Hafta 60 Hz ile takilacagim. 2 hafta deger herhalde beklemeye umarim guzel bir indirim gelir :D. Turkiye'de fiyatlar cidden ucuk. 6.106,44 TL olarak listelenmis Vatanda. Vallahi allah yardimciniz olsun...
700 Dolar çok iyi fiyat :paragöz: Almışken alabiliyorsanız en iyisini alın tabi ki. Sonuçta bir kere alıp uzun süre kullanacaksınız. IPS paneli ve g-sync'i çok merak ediyorum ama piyasa bu haldeyken şimdilik VA panel alacağım. Bütçeyi aşıyor :( Allah Türkiye de yaşamaya çalışan herkesin yardımcısı olsun :)

700 Dolar çok iyi fiyat :paragöz: Almışken alabiliyorsanız en iyisini alın tabi ki. Sonuçta bir kere alıp uzun süre kullanacaksınız. IPS paneli ve g-sync'i çok merak ediyorum ama piyasa bu haldeyken şimdilik VA panel alacağım. Bütçeyi aşıyor :( Allah Türkiye de yaşamaya çalışan herkesin yardımcısı olsun :)

Ayiptir soylemesi 3300 Dolar'a sistem topladim zaten. 700 dolar daha 4k yapicak. Ceplerim bombos kaldi yahu :D :D :D

Burda yorum yapanlar hiç 240Hz ile Rekabetçi oyun oynamamış galiba. Rekabetçi oyuna IPS panel önerenlere gülüyorum sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı