1080p 60FPS videolar düzenleme sonrası düşük kalite oluyor

Proximity

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 1080p 60FPS'de kayıt ettiğim oyun videolarımı Windows 10'un filmler ve videolar programı ile kestiğimde ya da video düzenleyici ile video birleştirdiğimde video kalitesi çok düşüyor. Hiç kalite kaybı yaşamadan videolarımı kesip-birleştirip düzenleyebileceğim program öneriniz varsa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
VidCutter kullanabilirsiniz. Biraz yavaş fakat benim 72fps çektiğim oyun videolarını hiç kalite kaybı olmadan yine 72fps çıkartıyor.

Merhaba. 1080p 60FPS'de kayıt ettiğim oyun videolarımı Windows 10'un filmler ve videolar programı ile kestiğimde ya da video düzenleyici ile video birleştirdiğimde video kalitesi çok düşüyor. Hiç kalite kaybı yaşamadan videolarımı kesip-birleştirip düzenleyebileceğim program öneriniz varsa memnun olurum.

Telefondan çok daha kolay o işler telefondan yapın bilgisayarda çok daha zor. Bilmediğiniz yabancı olduğunuzu düşünerek söylüyorum Adobe alacak paranız yoksa ve çok iyi İngilizceniz. Ben telefonda yapmanızı öneririm.

Telefondan çok daha kolay o işler telefondan yapın bilgisayarda çok daha zor. Bilmediğiniz yabancı olduğunuzu düşünerek söylüyorum Adobe alacak paranız yoksa ve çok iyi ingilizceniz. Ben telefonda yapmanızı öneririm.

Telefondan zor olur ve çok iyi işler yapamaz ama Windows'un programını kullanacak kadar bu işlerde yeniyse kullanılabilir.

Wondershare filmora diye bir program indirip kullandım kalitesinden memnun kaldım ancak watermark koyuyor videoya ve kaldırmak için ücret istiyor. Bana ücretsiz bir program lazım söyledikleriniz arasında ücretsiz ve videoya watermark koymayan program var ise onu deneyebilirim.

Geri
Yukarı