1080p çözünürlükte GTX 1080 kullanılır mı?

Karttan tam performans yararlanamazsın, bu kartı 1080P de kullanmak doğru değil. İdarelik olarak kullanacaksan bir şey diyemem. R7 1700 fazlasıyla yeterli olur fakat GTX 1080 ile 1080P de iyi FPS değerlerine ulaşamazsın, kart tam performans çalışmayacak.

1080p'de kullanılır ben 1080 Ti kullanmaktayım. Ancak monitör 60Hz olduğu için pek bi anlam ifade etmeyecek.

Karttan tam performans yararlanamazsın, bu kartı 1080P de kullanmak doğru değil. İdarelik olarak kullanacaksan bir şey diyemem. R7 1700 fazlasıyla yeterli olur fakat GTX 1080 ile 1080P de iyi FPS değerlerine ulaşamazsın, kart tam performans çalışmayacak.

Peki 1070 için aynı konu geçerli midir? Monitörüm daha yeni olduğu için kıyamıyorum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 modeli 1080P de tam performans çalışmıyor ama GTX 1080 göre daha stabil performans sergiliyor bu çözünürlükte. İlerde monitör değiştireceksen GTX 1080 alabilirsin. Monitörünün HZ değeri kaç?

60Hz monitörüm. Aralarında çok fiyat farkları olmadığı için almışken kaliteli ürün almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı