1080P için en iyi donanımlar nedir?

Renge göre sistem toplayanlara atmıyorlar. MSI koy git sistemlere beğenir moderatörler. RX 580, hangi çözünürlük için çıkarılmış NVİDİA açıkladı git bak. Burada papağan gibi moderatörleri taklit etme.
Ahahahahah demek Nvidia açıkladı ha dostum? Zaten moderatörler de MSI koyana ban atmıyorlardı. 24 cezam var yarışalım mı?
"Daha önce de sen aynısını yaptın. Bakın, moderatörler yanlış olduğu için ban atmıyor bunlara. Yanlış yönlendirdiği için ban atıyor. O cümlede GTX 1060'ın ve RX 580'in 2K içinmiş gibi bir anlam çıkıyor. Bu işten anlamayan yeni insanlar bu cümleyi yanlış anlıyor. Moderatörler de o yüzden banlıyor. Yazdıklarınıza dikkat edin. Daha önce moderatörler de bu durumu izah etmeye çalıştı dinlemediniz."
Bir daha oku. Burada yazanlara kafan basmayacak kadar cahilsin. Sosyal'de huzursuzluk olmasın insanlar yanlış anlamasın diye uğraşıyoruz senin yaptığına bak. Senin gibilere sınırsız ban atıp uzaklaştırmak gerek.

Öyle bir şey demedim.
Hocam sana demedi. 6579 mesaj ve 8946 beğeniye öyle bir şey der mi o?

Ahahahahah demek Nvidia açıkladı ha dostum? Zaten moderatörler de MSI koyana ban atmıyorlardı. 24 cezam var yarışalım mı?
"Daha önce de sen aynısını yaptın. Bakın, moderatörler yanlış olduğu için ban atmıyor bunlara. Yanlış yönlendirdiği için ban atıyor. O cümlede GTX 1060'ın ve RX 580'in 2K içinmiş gibi bir anlam çıkıyor. Bu işten anlamayan yeni insanlar bu cümleyi yanlış anlıyor. Moderatörler de o yüzden banlıyor. Yazdıklarınıza dikkat edin. Daha önce moderatörler de bu durumu izah etmeye çalıştı dinlemediniz."
Bir daha oku. Burada yazanlara kafan basmayacak kadar cahilsin. Sosyal'de huzursuzluk olmasın insanlar yanlış anlamasın diye uğraşıyoruz senin yaptığına bak. Senin gibilere sınırsız ban atıp uzaklaştırmak gerek.
Bıraksak sizi 1070'e 1080P önerecek adamlarsınız. Tayvan üçlüsüyle takıl sen. Onlar şekil duruyor. Ejderha, 3 fan falan var. Birde 6000 TL'lik sistem önerisi yaparken renklere göre yap. Uğraşma F/P olmasın.

Soğutma, kullanılan materyallerin kalitesi, ömür, Türkiye müşteri temsilcisi ve teknik servis gibi detayları sen önemsemiyor olabilirsin ama ben önemsiyorum. Ayrıca insanların fikirleri ile dalga geçecek kadar körsün.
Anca mesaj sayısı yüksek olanların yazdıklarını taklit etmeye devam et.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı