1080p televizyon önerisi

Sipahimsi

Centipat
Televizyon fiyatlarının pahalılığı yüzünden Android özelliği olmayan bir televizyon alıp TV Box takmaya karar verdik. Fakat piyasada hep istediğim özelliklerin çok üstünde televizyonlar var. Ekranı çok büyük olsun istemiyorum orta boyutlarda olsun yeter. 4K gibi fetişlerim yok. 1080p civarı bir şeyler isteğimi karşılayacak. Simracing veya konsol için kullanmayacağım, ms ve Hz değerleri pek önemli değil. Android sistemi olmayan veya çok kötü çalışan bir televizyon arıyorum ama bir türlü bulamadım. Öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe olabildiğince düşük olarak başlığa yazmıştım fakat moderatör arkadaşlarımız değiştirmişler sağolsunlar. Fiyat çok önemli değil normal bir android tv fiyatını geçmesin yeter.
Kullandığım ve kalitesini bildiğim markalardan bir derleme yaptım.

Smart Tv Alternatif (İndirimde kaçırma derim)

Bütçe belirtmemişsiniz. Boyut da belirtmemişsiniz. En minimum özelliklerde TV önerisi sormuşsunuz, onun için dedim, A101'e gidip alın diye.

Yine de model olarak belirtmek gerekirse şu TVler beklentilerinizi karşılayacaktır (Alttaki A101'de en uygun fiyata zaten):

Bütçe belirtmemişsiniz. Boyut da belirtmemişsiniz. En minimum özelliklerde TV önerisi sormuşsunuz, onun için dedim.

Ekranı çok büyük olsun istemiyorum orta boyutlarda olsun yeter.

Bütçe olabildiğince düşük olarak başlığa yazmıştım fakat moderatör arkadaşlarımız değiştirmişler sağ olsunlar. Fiyat çok önemli değil normal bir Android TV fiyatını geçmesin yeter.

Bazı şeyleri anlamamız için okumamız gerekiyor maalesef.

Geri
Yukarı