1080p ultra ayarlar için ekran kartı önerisi

Tolga Gürbüz

Hectopat
Daha fazla  
1080p ultra ayarlarda tüm ayarları en sona alabileceğim (TXAA, MSAA vs.) ekran kartı önerisi alabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
2500 TL bütçe, işlemci i5 6500, anakart B150M Bazooka.

Şimdi GTX 1070 2K için diyorlar, 1080p için tam performans vermez bide darboğaz olabilir diyorlar. GTX 1060, 6 GB en yeni oyunlarda 60 FPS altı vermeye başlamış kafam karıştı. Bu arada monitörüm 1080p 60 Hz.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 ile i5 6500 1080p çözünürlükte darboğaz yapar. GTX 1060 veya RX 580 alabilirsin. 1080p, 60 FPS için yeterli modellerdir. İşlemcin ile de iyi performans gösterir. SSD yoksa sistemine SSD'de ekleyebilirsin.
Ama Tolga bey diyorki GTX 1060 6 GB son oyunlarda 60 fps altı fps veriyor.

Tolga Bey bize sormayacaksa niye konu açsın ki? Biraz düşün bakalım adam bildiğini anlatmak için mi öğrenmek için mi konu açıyor?

kendim de rx 580 kullanıyorum ama alırken özellikle MSI’ın gaming x plus modelini aldım. tüm driverlarını kurdum ardından dragon eye dan overclock yaptım ekran kartına. pubg hariç tüm oyunları rahatlıkla 1080p de ultra grafik ayarlarında oynayabiliyorum (rainbow six, dead by daylight, gta5 vs). gayet memnunum o yüzden sana açıkça tavsiyem bu ekran kartıdır. ama 1070 e bütçen elveriyorsa o bambaşka bir kart onu da söylemeden geçmeyeyim.

kendim de rx 580 kullanıyorum ama alırken özellikle MSI’ın gaming x plus modelini aldım. tüm driverlarını kurdum ardından dragon eye dan overclock yaptım ekran kartına. pubg hariç tüm oyunları rahatlıkla 1080p de ultra grafik ayarlarında oynayabiliyorum (rainbow six, dead by daylight, gta5 vs). gayet memnunum o yüzden sana açıkça tavsiyem bu ekran kartıdır. ama 1070 e bütçen elveriyorsa o bambaşka bir kart onu da söylemeden geçmeyeyim.
En fazla kaç dereceyi gördün? Ve kartın kaç derecelerde geziniyor?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı