1080P video çeken fotoğraf makinesi tavsiyesi ?

Kubilay0618

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar fotoğraf makinesi alıcam fakat hangilerini tercih edeceğimi bilmiyorum ayaklı bişey istiyorum açıkcası daha rahat gösterim açısından dolayı , ayrıca fotoğraflarıda hd çekebilecek bi kamera olması çok iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

Video kamera düşünebilirsiniz. Çünkü 700 liraya alıcağınız bir fotoğraf makinesi mercimek sensörlü bir makine olacaktır. Ben sizi düşünerek hayal kırıklığı yaşamamanız için o makineleri önermiyorum. Net fotoğraf istiyorsanız en düşük olarak kroplu makinelere yönelmelisiniz yoksa bilgisayara attığınızda grenli bir fotoğraf çıkması tam bir hayal kırıklığıdır. İkinci el düşünürseniz yardımcı olabilirim zira en düşük 1.6x veya 1.5x kroplu makineler 900-1000 arası fiyatlara sahip.

Örneğin www.fotozeynep.com.tr: Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 01 -->SLR / Profesyonel - Canon - EOS 1100D + EF-S 18-55 III DC KIT...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı