Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

PÖHH

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba fotoğraf makinesi almak istiyorum ilk fotoğraf makinem olacak amatör olarak başlıyorum bühçem 1000-1500 Tl önerilerinizi bekliyorum ne çekeceksin derseniz özel ve farklı hissettigim her anı teşekkürederim önerilerinizi bekliyorum.

Önerilerinizi bekliyorum.

60D ve 70D yarı profesyonel makinelerdir. Bütçenizi az yazdığınız için bu segmenti düşünmedim bile. Çünkü biri 2800 diğeride 4000 lira fiyat etiketine sahip. 60D ile 70D daha iyi makinelerdir.

60D ve 70D yarı profesyonel makinelerdir. Bütçenizi az yazdığınız için bu segmenti düşünmedim bile. Çünkü biri 2800 diğeride 4000 lira fiyat etiketine sahip. 60D ile 70D daha iyi makinelerdir.
Nikon yada Canon marka bana hangisini önerirsiniz link verirseniz sevinirim önerdiğinizi alacağım hemen ?

Şu marka iyidir diyemem çünkü ikiside iyi markadır. Ama gövdede af motoru bulunanlardan alınız yoksa ilerde lens maliyeti açısından biraz pahalı olabiliyor. Mesela Nikon D5100, D5000, D3200, D3100, D3000, D60, D40, D40x modellerinde af motoru bulunmuyor. Bu nedenle en basit örnek olan 50mm için Nikon 50mm f/1.8G Lens fiyat, inceleme ve kullanıcı yorumları sayfası burada | Fotografium.com ve Nikon 50mm f/1.8D Lens Fiyat | Fotografium.com seçeneklerinden G lensi almak zorundasınız yoksa makine otomatik odaklama yapmayacaktır. Canon makinelere gelecek olursak bütün marka lensler otomatik odaklama yapmaktadır. (EF bayonet için.)

Şu marka iyidir diyemem çünkü ikiside iyi markadır. Ama gövdede af motoru bulunanlardan alınız yoksa ilerde lens maliyeti açısından biraz pahalı olabiliyor. Mesela Nikon D5100, D5000, D3200, D3100, D3000, D60, D40, D40x modellerinde af motoru bulunmuyor. Bu nedenle en basit örnek olan 50mm için Nikon 50mm f/1.8G Lens fiyat, inceleme ve kullanıcı yorumları sayfası burada | Fotografium.com ve Nikon 50mm f/1.8D Lens Fiyat | Fotografium.com seçeneklerinden G lensi almak zorundasınız yoksa makine otomatik odaklama yapmayacaktır. Canon makinelere gelecek olursak bütün marka lensler otomatik odaklama yapmaktadır. (EF bayonet için.)
Bana link verirmisin ürünün satıldıgı siteyi arıyorum arıyorum bulamıyorum .

Hangi ürünün linkini istiyorsunuz ?
Valla hocam bühçem 1500 tl ona göre ver link sipariş vericem sana güveniyorum iler dönük olarak değiştirmicem ömürlük kullanıcam 1500 tl başka param kalmıyor hepsini buna vericem cok sagol bana vakit ayırdın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı