Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

1500 lira için önerdim zaten. www.fotozeynep.com.tr: Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 01 -->SLR / Profesyonel - Canon - EOS 1200D + EF-S 18-55 DC III +... Önerdiğim modelde hem kit lens hemde zoom lens mevcut böylece fotoğraf çekmek için geniş bir aralık mevcut. Tabi zoom lensi kullanmak için bir tripoda ihtiyacınız olacaktır.
Iso 6400 yeterlimi sence ? Agaç doga insanları hayvanları çekeceğim yeterlimi sence kusura bakma senide yoruyorum .

Giriş seviyesi makinelerde iso arttırmak kaliteyi çok bozar ve bütün resimde kumlanma oluşur. Gündüz çekimlerinde iso 100 yaparsınız ve gece çekimlerinde enstantane değerini düşürerek daha kaliteli fotoğraflar çekersiniz. Sonuçta 1200D amatör bir makine olduğu için profesyonel özellikler beklemek yanlış olur.

Giriş seviyesi makinelerde iso arttırmak kaliteyi çok bozar ve bütün resimde kumlanma oluşur. Gündüz çekimlerinde iso 100 yaparsınız ve gece çekimlerinde enstantane değerini düşürerek daha kaliteli fotoğraflar çekersiniz. Sonuçta 1200D amatör bir makine olduğu için profesyonel özellikler beklemek yanlış olur.
Peki bana vakit ayırdığınız için teşekkürederim kolay gelsin iyi geceler.

Merhaba,
Canon EOS - Wikipedia bu linkteki tabloya bakarsan hangi model hangi seviye kafanda genel bir fikir oluşur. Bana model sorarsan hem başlangıç açısından hemde ileriye dönük yeni makine almayacağından Canon 650d'yi (700d de olabilir ama üç beş kuruş daha pahalı) tavsiye ederim.

Türkiye'de olmadığımdan tam olarak nereden alınır bilemiyorum ama bu sitede ( en ucuz Canon EOS 650D + 18-55mm Lens Dijital SLR Fotoğraf Makinası / DSLR Fotoğraf Makinası fiyatı akakce.com'da ) belli başlı bazı sitelerle fiyat karşılaştırması yapıyor, buradan bakabilirsin.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Şimdiden keyifli çekimler.

Merhaba,
Canon EOS - Wikipedia bu linkteki tabloya bakarsan hangi model hangi seviye kafanda genel bir fikir oluşur. Bana model sorarsan hem başlangıç açısından hemde ileriye dönük yeni makine almayacağından Canon 650d'yi (700d de olabilir ama üç beş kuruş daha pahalı) tavsiye ederim.

Türkiye'de olmadığımdan tam olarak nereden alınır bilemiyorum ama bu sitede ( en ucuz Canon EOS 650D + 18-55mm Lens Dijital SLR Fotoğraf Makinası / DSLR Fotoğraf Makinası fiyatı akakce.com'da ) belli başlı bazı sitelerle fiyat karşılaştırması yapıyor, buradan bakabilirsin.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Şimdiden keyifli çekimler.
Merhaba sahibinden.com baktım ve Canon EOS 700D buldum sıfır fiyatıda uygun 1650 Tl sizce nasıl güvenilir mi ? sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet,...

Erin Digital güvenilirdir. Zaten İzmir içinde 2 tane güvenilir firma vardır. Biri Erin Digital diğeri ise Gani Güleç. Ama garantisini sormak lazım sonuçta bu firmalar spot makinede satıyor. "Canon Eurasia garantisi mi var ? " diye sorunca size hangi garanti olduğunu söyleyeceklerdir.

Erin Digital güvenilirdir. Zaten İzmir içinde 2 tane güvenilir firma vardır. Biri Erin Digital diğeri ise Gani Güleç. Ama garantisini sormak lazım sonuçta bu firmalar spot makinede satıyor. "Canon Eurasia garantisi mi var ? " diye sorunca size hangi garanti olduğunu söyleyeceklerdir.
Spot muş herhan gibi bir sorun olur mu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı