1080P'de en güzel görüntü kalitesine sahip monitörler hangileri?

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 518
Makaleler
42
Philips 242e1gaj monitör kullanıyorum. OLED, QLED, nano IPS vb. genelde 2K ve üzerinde bulunuyor 1080P'de adam gibi bulamadım. Yazın güneş yön değiştirdiği için sabah ve öğlen vakitleri monitörü pek konforlu kullanamıyorum. Benim için önemli olan renklerin doygunluğu ve kalitesi, bu durumda en rahat ettirecek panel ve monitörler nedir 1080P'de?

Philips 242e1gaj monitör kullanıyorum. OLED, QLED, nano IPS vb. genelde 2K ve üzerinde bulunuyor 1080P'de adam gibi bulamadım. Yazın güneş yön değiştirdiği için sabah ve öğlen vakitleri monitörü pek konforlu kullanamıyorum. Benim için önemli olan renklerin doygunluğu ve kalitesi, bu durumda en rahat ettirecek panel ve monitörler nedir 1080P'de?
Hocam eğer ilgilenirseniz bende LG 22MK430H modeli var IPS panel, satabilirim isterseniz.

Hocam eğer ilgilenirseniz bende LG 22MK430H modeli var IPS panel, satabilirim isterseniz.
Hz değeri falan arıyor musun? Eğer standart 144 Hz-IPS üzerinden gideceksen yakın zamanda eski monitörümü satacağım. Sıfır sıkıntı. Modeli LG Ultragear 24GN650. Bir incele istersen.

Önceliğim eğer varsa OLED, QLED, nano IPS modellere bakmak. Normal VA, TN, IPS'lerin elimdeki monitör üzerine çok dişe dokunur fark yaratacağını sanmıyorum.

Vatan bilgisayarda 1080p olmasına rağmen renk doygunluğunu beğendiğim bir ürün. 1080p ürün olarak düşünürsen güzel ürün. Artık günümüzde fiyatlar pahalı olduğu için en azından 2K monitör alıp daha uzun vadeli kullanmanı öneririm. Ekran kartında müsait zaten hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha ikinci mesajda "1080P is for poor people" gördüm. Kader utansın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı