1080P'de hikaye oyunlari oynanır mı?

Online oyunlar rekabetçi için 144Hz gayet yeterli, ayrıca zaten hikayeli oyunlarda 280FPS sabit almasına imkan vermiyorum (ayarlar olabilecek en iyi şekilde olduğunda). Grafikleri fulleyin 2K'nın tadını çıkarın.
144 Hz'in yeterli olması 280'in avantajini yok saymıyor. Kendinize gore yorumlayip genel olarak yargiliyorsunuz. :)
Hocam şuan competitive söz konnusu değil zaten yoksa haklısınız.
Arkadas genel olarak soyledi diye dusundum o yuzden oyle dedim, tercih meselesi tabii ki.

Competitive bir oyuncunun 280 Hz yerine 2K 144 Hz tercih edecegini dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Evet aradaki fark azaliyor ama farkedilir bir biçimde.
Competitive geyiği yine 🤣 E-sporcusunuz sanki ha. Hep milisaniyeler yüzünden kaybediyorsunuz değil mi? Adamı 1-2 milisaniye erken görsen global elite olacaksın.

144 Hz'in yeterli olması 280'in avantajini yok saymıyor. Kendinize gore yorumlayip genel olarak yargiliyorsunuz. :)

Aslında sen de aynı şeyi yapıyorsun, yanlış bir şey değil. Senin için adamı olabildiğince erken görmek önemli benim için rekabetçi oyunlarda rakibini yeterli düzeyde erken görüp hikayeli oyunlarda daha iyi grafiklerde oynamak önemli. Ben olsam 144Hz ile 280Hz farkını umursamadan 2K bir monitör tercih ederdim karar konu sahibinin, belki de profesyonel bir espor oyuncusudur. Sıradan bir ev kullanıcısı için sizce de yeterli değil midir 144Hz?

Son derece profesyonel oyun işlerine girmeyeceksen mantığı yok. 144 gayet yeterli yanında 2K da çerez olarak hikayeli oyunlara zevk katar.

Competitive geyiği yine 🤣 E-sporcusunuz sanki ha. Hep milisaniyeler yüzünden kaybediyorsunuz değil mi? Adamı 1-2 milisaniye erken görsen global elite olacaksın.
Evet e-sporcuyum. OtherSide E-Sports Academy'sinde oynuyorum, ve bunu bana neden soylettiniz anlamadim. Bunlari soylemem icin e-sporcu olmam gerektigini veya herhangi bir kademede olmam gerektigini dusunmuyorum. Kendi acimdan yorumladim diye competitive geyigi mi oldum? İnanılmaz.

Aslında sen de aynı şeyi yapıyorsun, yanlış bir şey değil. Senin için adamı olabildiğince erken görmek önemli benim için rekabetçi oyunlarda rakibini yeterli düzeyde erken görüp hikayeli oyunlarda daha iyi grafiklerde oynamak önemli. Ben olsam 144Hz ile 280Hz farkını umursamadan 2K bir monitör tercih ederdim karar konu sahibinin, belki de profesyonel bir espor oyuncusudur. Sıradan bir ev kullanıcısı için sizce de yeterli değil midir 144Hz?
Evet ben de bunu anlatmaya calistim zaten hocam, direkt 280 Hz gereksiz dedigi icin o sekilde cevap verdim. Oynadigim birkac tane hikayeli oyun var, onlar da Witcher 3, Jedi Fallen Order gibi oyunlar. Sırf bunlari oynarken 1080p degil de 1440p olsun diye 100 Hz kaybetmek istemezdim, ki zaten belirttim bir mesajimda "tercih meselesi" diye.

Efendim 360Hz geldi var mı arttıran? 12000TL evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı