1080P'de Ryzen 5600x 3060 Tİ besler mi?

RECKEİ

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşım kendine sistem dizecek ve bu soruyu kendine çok soruyor. Acaba 1080P'de ve Ultra'da tüm güncel oyunları oynatır mı yoksa darboğaz olayı olur mu? Genel oynadığı oyunlar Crysis, Anthem tarzı vb mekanik oyunları çok seviyor. Kendisine yıllardır biriktirdiği para ile bir PC toplayacak ve bilgisi maalesef yok. 25K ve yukarısı bir sistem arıyor [Sadece kasa]. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar bütçe varken 2K monitör alınmaz mı aslında. Benim de 27-28 bin bütçem vardı 11400f - 3060Ti ve 2K monitör aldım.

O kadar bütçe varken 2K monitör alınmaz mı aslında. Benim de 27-28 bin bütçem vardı 11400f - 3060Ti ve 2K monitör aldım.
Haklısınız ama nedensizce öyle istiyor herhalde çok video izlemiş games test vb. Ekranda 1080P 280hz yada 240hz 32 veya 27 inç istiyor söylediklerine göre daha iyi gösteriyormuş SOLO oyunlarda ne kadar işe yarayacaksa :D
25k bütçede 3060 ti sistem değil en aşağı 3070 ti sistem baksın bence.
Ben de demiştim ekran kartını sağlam alırısın diye de bana diğer parçalardan kısmak istemediğini ve tüm parçaları sağlam almak istediğini söylemişti. Yani daha iyi ekran kartı almak için ana karttan ödün verirsin veya başka malzemeyi düşürürsün falan olaylarına girmek istemiyor.
O sisteme 2K daha uygun bence.
1080P istediğini söylüyor aslında o da biliyor ama bana demişti ki 2k oynamak istediğim zaman 2K monitör alırım şimdilik 1080P de oynamak istediğini söyledi sadece bu konuda biraz kararsızdı. Kendini yıllarca idare edecek bir PC istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı