5600X 3060 Ti'yi 1080P'de besler mi?

Beslemez demedim ki. Tepki gösterdiğim şey:
1608821020600.png

3060 Ti uzun süre kullanılacaksa 1080P'de devam etmek fena değil. 5600X ise oldukça güçlü ve güzel bir işlemci. Yeni konsollarla beraber oyunlarda bir üst seviyeye geçeceğiz artık bu da PS4, GTA V dönemi gibi yakın zamanda daha üst gereksinimlere ihtiyaç olacak demek.

Ayrıca monitörler yakın zamanda dolar bazında ucuzlamaya başlayacaktır tekrar. Bir süredir 1080P 144Hz ve 2K 75Hz monitörlerin fiyatları düşüyor 1-2 seneye iyice düşecektir ve 1080P 240Hz ile 2K 144Hz monitörleri de uygun fiyatlarından görmeye başlayabiliriz.

Adamın belki 1080P 144Hz monitörü var ve yüksek FPS almak istiyor. Neden 1080P'de kullanmak saçma olsun? Şu saçma sapan yorumlarınız tilt ediyor insanı.
Bir insanla aynı düşünmüyor olabilirsiniz ama saygılı olmak zorundasınız.

Bana göre 3060 Ti alacaksa 2K monitör şart. Ben olsam daha düşük işlemci alıp monitör alırdım. Tilt olacak bir şey yok bunda. Eğer bunlara sinirleniyorsanız bir psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim.

Bir insanla aynı düşünmüyor olabilirsiniz ama saygılı olmak zorundasınız.

Bana göre 3060 Ti alacaksa 2K monitör şart. Ben olsam daha düşük işlemci alıp monitör alırdım. Tilt olacak bir şey yok bunda. Eğer bunlara sinirleniyorsanız bir psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim.

Niye 2K monitör şart ? açıklar mısın bana rica ediyorum (çünkü bilmem ne kartı 2K Kartı , 4K Kartı gibi klişe cevap vermeyin) :)

Geri
Yukarı