10920X vs 5900X

Yeni bir başlık aç istersen burada kaybolur gider. Severim böyle High end sistem toplamayı :D forumda görmeyeli çok oldu.

Çok acelem yok da sitenin daha ekran kartları gelmemiş. Bu zamanda alınır mı bilmem. Neden topluyorum dersen çok leş bir sistemi var. CS:GO falan oynarken adamları göremiyorum çözünürlükten ve ekran küçüklüğünden. Bir de arkadaşlarımla e-spor takımı kurduk bunla oynayamam ben :D

Çok acelem yok da sitenin daha ekran kartları gelmemiş. Bu zamanda alınır mı bilmem. Neden topluyorum dersen çok leş bir sistemi var. CS:GO falan oynarken adamları göremiyorum çözünürlükten ve ekran küçüklüğünden. Bir de arkadaşlarımla e-spor takımı kurduk bunla oynayamam ben :D
Ekran kartı dışında şuan her şeyi alırsın da =) 5900X yanına en azından RTX 3070 görmek istiyor insan :D

CS GO oynamak için fazlasıyla overkill bu sistemler zaten, o kadar masrafa girmene gerek yok eğer bütçe limitliyse.

Ekran kartı dışında şu an her şeyi alırsın da =) 5900X yanına en azından RTX 3070 görmek istiyor insan :D

CS:GO oynamak için fazlasıyla overkill bu sistemler zaten, o kadar masrafa girmene gerek yok eğer bütçe limitliyse.

9000 TL civarı bir sistem toplayacağım GTX de olur tabii iyi bir ekran kartı oda.
Yeni bir konu açacağım bu toplama işi için merak etme :D

Extreme serisinden 10980XE öneririm bütçeniz yetiyorsa.

Geri
Yukarı