10K'lık sistemde hangi ekran kartı olmalı?

10K sistem dediğim 2K monitör zaten 144Hz'lik. 8K bütçeli kasa dahil bir sistemde 4K 5klik ekran kartı kullanmak bana biraz saçma geliyor. O yüzden RX580 8 GB OC veya GTX 1660 Super düşünüyorum. Sizce? Bazı forumlarda 8Klik sistem önermelerini istediğimde 5K veya 6Klik ekran kartı al dediler bu zaten direk saçma bence.
Hani şöyle sistemin yarısını ekran kartına vermek direk saçma geliyor :/.

10K sistem dediğim 2K monitör zaten 144Hz'lik. 8K bütçeli kasa dahil bir sistemde 4K 5klik ekran kartı kullanmak bana biraz saçma geliyor. O yüzden RX580 8 GB OC veya GTX 1660 Super düşünüyorum. Sizce? Bazı forumlarda 8Klik sistem önermelerini istediğimde 5K veya 6Klik ekran kartı al dediler bu zaten direk saçma bence.
Ocakta toplayacaksanız 3060ın fiyatını bekleyin birde 8kya 580 veya 1660 aşırı saçma.

10K sistem dediğim 2K monitör zaten 144Hz'lik. 8K bütçeli kasa dahil bir sistemde 4K 5klik ekran kartı kullanmak bana biraz saçma geliyor. O yüzden RX580 8 GB OC veya GTX 1660 Super düşünüyorum. Sizce? Bazı forumlarda 8klik sistem önermelerini istediğimde 5K veya 6klik ekran kartı al dediler bu zaten direk saçma bence.

4K'yı ekran kartına ayırıp geri kalan parçaları çok rahat 4K'ya toplayabilirsin ekran kartına ayırdığın o 4 k ile de Gaming gecelerinde ekran kartı kovalayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı