Ekran kartı seçimim ne olmalı?

Bütçe
1500-1600 TL
Benim önerim GTX1650 Super.

RX 5500XT güzel bir ekran kartıdır. Ama AMD işte yazılım olarak biraz sıkıntılı bir firma. Ama düzeltmeye çalışıyorlar. RX 5500XT ile sorun yaşayanlar olduğu için GTX1650 Super öneriyorum.

Benim önerim GTX1650 Super.

RX 5500XT güzel bir ekran kartıdır. Ama AMD işte yazılım olarak biraz sıkıntılı bir firma. Ama düzeltmeye çalışıyorlar. RX 5500XT ile sorun yaşayanlar olduğu için GTX1650 Super öneriyorum.

Evet bende 1650 Super almaya karar verdim lakin hangi modelini almalıyım bütçe olarak en uygunu nu arıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada Asus incelemesi var.

Galax'a ait bir inceleme bulamadım ama Galax'ta iyi bir marke ve güzel bir model diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada ASUS incelemesi var.

Galax'a ait bir inceleme bulamadım ama Galax'ta iyi bir marke ve güzel bir model diye düşünüyorum.

Çok teşekkürler bunu düşünüp siparişimi vereceğim elimdeki eski RX 580 8 GB sıkıntılı çıktı Ultra ayarlarda oyun oynarken kapatıyordu onu elimden çıkardım ve tavsiyeniz üzere bunu alacağım inşallah yeni kartımdan memnun kalırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı