11.000 - 13.000 oyun sistemi toplama

Bütçe
11.000 - 13.000

FuturisticMafia

Decapat
İyi günler herkese, merhabalar. (Bütçemi biraz daha aşabilirim. Monitör, klavye vs. evimde mevcut. O yüzden gerek yok şimdilik)

Cep telefonu almaktan vazgeçip, oyun bilgisayarı almak istiyorum ama maalesef anlamıyorum bu işlerden. Açılan bazı konuları inceledim, 1-2 not aldım ama yine de sormak istedim, kusura bakmayın. Beni 4-5 yıl taşıyabilecek, mümkünse ısınmayan ve çok ses yapmayacak (uyuyanları rahatsız etmemesi çok önemli) bir oyun bilgisayarı arıyorum. Genelde 2070 isimli ekran kartı önerilmiş. Ama 3070 serisi çıkmış sanırım. Tabii o çok pahalıdır ve bütçemi aşar muhtemelen ama o tarzda veya bir tık altında ve performansı iyi olan ekran kartları önerir misiniz, lütfen. Sanırım parçalar değişebiliyor ama hak verirseniz, 1 kere alınıyor bu cihazlar ve sorun yaşamadan birkaç yıl kullanmak istiyorum efendim.

Örnek olarak GTA 5, Watch Dogs, Assassin's Creed Valhalla tarzı büyük oyunları en yüksek veya bir tık altı ayarlarda kasmadan açabilecek bir bilgisayar rica edeceğim mümkünse. Muhtemelen bu bütçeye o sistem çıkmayabilir ama yine de rica etsem yardımcı olur musunuz, çok teşekkür ederim.

Bir de bu cihazı Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum. Yani hazır bir bilgisayar da önerebilirsiniz, toplama da önerebilirsiniz. Çok teşekkür ederim şimdiden, çok sağ olun. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1605606259247.png

Hocam böyle bir sistem yetecektir diye düşünüyorum biraz fiyattan kısmak için stokta yok diye RTX2070 S koydum bunun yerine RTX2060 S Yada RTX 2070 düşünebilirsin

Dediğim gibi İtopya'nın stoklarında 2070 veya 2060S yoktu orada çıkan fiyattan 1000-2000 düşülebilir ekran kartı değişimiyle
Bu alınabilir.

Bu alınabilir.

Tabii alınır arkadaş bütçemi aşabilirim dediği için hem estetik açıdan hem performans açısından bir kart önerdim yoksa alınabilecekler çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı