11.000₺ laptop önerisi

CruaLHawK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi günler. Yaklaşık 11K gibi bir para topladım ve bilgisayar mühendisliği için bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Beni üç dört yıl üzmeyecek, dokuzuncu nesil ve üstü ı7 işlemci, NVMe SSD, 16 GB RAM, 1660 Ti ve üstü ekran kartına sahip bir dizüstü bilgisayar istiyorum. Monster T7 v19.3 almayı düşünüyordum lakin satışı yapılmıyor artık. Önerebileceğiniz bilgisayarlara açığım. Şimdiden teşekkürler.(FreeDOS olması daha iyi olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 ay önce bu fiyata indirim kovalayarak 2070'li dizüstü alınıyordu. İncehesap'ta ki gaming gecelerini takip etmenizi tavsiye ederim. Her cuma oluyor. Geçen hafta MSI istedjgin Laptop'u 9.5K'a sattılar ki 17.3'dü.

Fredos değil ama güzel bence Monster istiyorsan o fiyata en güzellerinden.
Evet ben de bunu almayı istiyordum lakin gelince haber ver dediği için ya fiyatlarda artış olacak ya da 10. nesil işlemciler ile yenileyecekler bilgisayarı. O yüzden T7'yi alamıyorum.
Hocam 2 ay önce bu fiyata indirim kovalayarak 2070'li dizüstü alınıyordu. İncehesap'ta ki gaming gecelerini takip etmenizi tavsiye ederim. Her cuma oluyor. Geçen hafta MSI istedjgin Laptop'u 9.5K'a sattılar ki 17.3'dü.
Aynen hocam iki ay önce beğendiğim bilgisayarı şimdi alamıyorum. Dolar daha çok çıkar diye de korkuyorum o yüzden bir an önce almayı istiyorum. Saat 20.00'den sonraydı galiba değil mi bu indirim olayı?
Beğenirseniz MacBook Pro gayet iş görür.
Mac bilgisayarları beğeniyorum lakin istediğim özellikleri barındıran modelleri pahalıya geliyor bana.

Lenovo ThinkPad, Huawei marka laptop. Ayrıca Apple markasına da bakmanı isterim. Apple önermemin sebebi belki Swift geliştirmek istersin diye.

Lenovo ThinkPad, Huawei marka laptop. Ayrıca Apple markasına da bakmanı isterim. Apple önermemin sebebi belki Swift geliştirmek istersin diye.
Lenovo düşünüyordum da yorumları biraz olumsuzdu o yüzden pek tercih etmeyeceğim büyük ihtimal. Önerdiğiniz bir modeli var mı Lenovo'nun?

Bir kere bilgisayar mühendisliği için bilgisayar alacaksan bilgisayar hafif olmalı. Bilgisayar mühendisliği okuyorum Macbook Air kullanıyorum. O kadar güzel ki anlatamam... Arkadaşım var 17 inch bilgisayarı var tam bir zulüm.
Lenovo düşünüyordum da yorumları biraz olumsuzdu o yüzden pek tercih etmeyeceğim büyük ihtimal. Önerdiğiniz bir modeli var mı Lenovo'nun?
Tamam işte ThinkPad serisi.
Bence Apple al geç direkt.

Bir kere bilgisayar mühendisliği için bilgisayar alacaksan bilgisayar hafif olmalı. Bilgisayar mühendisliği okuyorum Macbook Air kullanıyorum. O kadar güzel ki anlatamam... Arkadaşım var 17 inch bilgisayarı var tam bir zulüm.

Tamam işte ThinkPad serisi.
Bence Apple al geç direkt.
Mac Book air oyun oynatır mı peki? Pek oynatacak gibi değil.

İyi günler

Geri
Yukarı