11.000 TL çift monitörlü sistem toplama

Splekks

Centipat
Öncelikle herkese merhaba aranıza katıldığım için çok mutluyum.

Başlıkta da belirttiğim gibi 11 bin TL bütçem var çift ekran bilgisayar toplamak istiyorum. İşlemci AMD olabilir. Ekran kartında AMD tercih etmiyorum oyun ve yazılım için kullanılacak ve önümüzdeki 2 hafta içerisinde toplayacağım yardımcı olur ve değerli önerilerinizi benimle paylaşırsan çok mutlu olurum. Hepinize iyi Sosyaller.

monitörleri sana bırakıyorum ancak çok güçlü bir pc istersen tek monitör alıp iyiy bir şeyler alabilirsin yoksa 2 monitörde bütçeden kısman gerekcek.

Monitörleri sana bırakıyorum ancak çok güçlü bir PC istersen tek monitör alıp iyiy bir şeyler alabilirsin yoksa 2 monitörde bütçeden kısman gerekcek.

Bu sistemi kendim toplasam daha ucuza gelir mi?

Bu sistemi kendim toplasam daha ucuza gelir mi?

itopyadan yaklaşık aynı sistem 10.000 liranın üzerinde tutuyor
Hocam şuraya bak hem kendin seçersin UNLOST X v3 - inventus
aynı şekilde bunda da attığımdan çok daha pahalıya geliyor

monitörleri sana bırakıyorum ancak çok güçlü bir pc istersen tek monitör alıp iyiy bir şeyler alabilirsin yoksa 2 monitörde bütçeden kısman gerekcek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu da inceleme videosu istersen
itopyadan yaklaşık aynı sistem 10.000 liranın üzerinde tutuyor

aynı şekilde bunda da attığımdan çok daha pahalıya geliyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu da inceleme videosu istersen

monitör olarak eğer tek monitör alırsan 500 tln arttar bile o paraya da 1tb lık bir hdd alabilirsin

Böyle gayet iyi oldu:
veya

Böyle gayet iyi oldu:
veya

RTX 2070 daha iyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı