11.000 TL monitörlü bilgisayar toplama

WestMarket

Decapat
Sizce böyle bir sisteme 11.000 TL değer mi?
Kasa 650W veriyor sizce bu yeterli mi?
Kaliteli markalar kullanmaya çalıştım yorumlarınızı bekliyorum.

1584286876986.png

O ekran kartı yerine 5700 XT Nitro+, Gaming X tarzı modeller kullanılabilir tercih sana kalmış. Kasanın yanında gelen PSU yerine ayrı olarak daha kaliteli bir model almanı öneririm. Sistemi Sinerji'den toplarsan daha ucuza gelir diye düşünüyorum.

O ekran kartı yerine 5700 XT Nitro+, Gaming X tarzı modeller kullanılabilir tercih sana kalmış. Kasanın yanında gelen PSU yerine ayrı olarak daha kaliteli bir model almanı öneririm. Sistemi Sinerji'den toplarsan daha ucuza gelir diye düşünüyorum.

Sinerjiden topladım bunlar sinerji fiyatları kasanın yanında geleni ne yapacağım o zaman gerçekten yetersiz mi 650W.

Güzel sistem toplamışsın. Almaya değer. 650W güç kaynağıda fazlasıyla yeterli.

Çok teşekkürler sinerji güvenilir mi? Fiyatlar oraya ait bir de dolandırılmayalım?
Sistem çok güzel. Hata yapıp 5700 XT'ye dönme sakın. Yansımalarda 1070 kadar bile FPS veremiyor. Onun dışında sistem çok güzel olmuş. Güle güle kullan :)

Valla bende öyle düşünüyorum yok ısınıyor ısındı uğraşmak istemiyorum açıkcası.

Sinerji güvenilirdir. Bizde 2 ay önce 5500 TL'ye sistem toplamıştık. Güç kaynağı fazla fazla yeter. Arkadaş daha iyisi alınabileceğini söylemiş.

Tavsiyem 2K bir monitör almalısınız. 5700XT ve 2070'ler 2K'da çok güzel performans veriyor yine de siz bilirsiniz.

Monitörü hiç araştırmadım diyebilirim ekran kartı ve işlemci seçerken aklıma bile gelmedi seçtim bir tane. Önerilerinizi bekliyorum marka olarak da model olarak da 27 inch düşünüyordum 24 al dediler sizce nasıl olmalı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı