11.000 TL hazır sistem önerisi

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Ek olarak fiyatın dışında.
Klavye+mouse+kulaklık önerirsiniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçedeki çoğu bilgisayarın ekran kartı 1650 veya maksimum 1660 olur. Siz uygun fiyatlı ve yan ürünleri daha iyi olanlara bakın derim. Ya da hrdiyeli kampanya vb bulursanız alın.

Bu bütçedeki çoğu bilgisayarın ekran kartı 1650 veya maksimum 1660 olur. Siz uygun fiyatlı ve yan ürünleri daha iyi olanlara bakın derim. Ya da hrdiyeli kampanya vb bulursanız alın.
Örneğin donanım arsivi ve pc hocasının çıkarttığı sistemler oluyor 12 13 k ya onlar olurmu .

Oynayacağım oyunlar (tahminen):Valorant, Fortnite, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, assasin creid, PUBG, GTA 5 türü oyunlar oynayacağım önerilerinizi bekliyorum ve ayrıca mouse klavye ve kulaklıkta önerir misiniz? Fiyat orta fiyatlar olsa iyi olabilir.

Oynayacağım oyunlar (tahminen):Valorant, Fortnite, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, assasin creid, PUBG, GTA 5 türü oyunlar oynayacağım önerilerinizi bekliyorum ve ayrıca mouse klavye ve kulaklıkta önerir misiniz? Fiyat orta fiyatlar olsa iyi olabilir.

İkinci el istersen hazır toplanmıs 11.000 TL'ye fıstık PC'ler bulursun bu arada
sehırınızı soylersenız sehır ıcı ıkıncı el pc ler bulabılırım
Ben kendı PC mı monıtor dahıl 1400'e aldım 8 GB RAM 2 GB ekran kartı falan 500 GB HDD var
@debellon niye guldunki

Yeni konular

Geri
Yukarı