11.000 TL hazır sistem önerisi

Arkadaş sıfır istiyor ve attığınız sistemler çok kötü.

Pardon tunahan günerin yorumu zannettim.
Kanka sen de bilgili birine benziyorsun bana bir sistem önerebilir misin
Eki Görüntüle 1267632
Klavye fare önerim yok.
Pardon yeni gördüm Hydro Bronze V2 | i5 10400F GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bu sistemmi daha iyi sizin attığınız mı

Mouse 1000 farem de tekerden gitmişti. :D

RAM 2*8 Patriot yap.
SSD Patriot Viper M.2 yap.
WD Blue 1 TB hard disk seç.

Kanka sen de bilgili birine benziyorsun bana bir sistem önerebilir misin

Pardon yeni gördüm Hydro Bronze V2 | i5 10400F GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bu sistemmi daha iyi sizin attığınız mı

İki işlemci arası pek fak yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olan farkları da sistemdeki 16 gb çift kanal ram ler kapatır.

Kanka sen de bilgili birine benziyorsun bana bir sistem önerebilir misin?

Attım, yukarıda fena olmayan bir sistem istediğin oyunları fazlasıyla oynarsın özelleştirip alabilirsin. Attığım kulaklık fena değil klavye ve fare önerim yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oynayacağım oyunlar (tahminen):Valorant, Fortnite, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, assasin creid, PUBG, GTA 5 türü oyunlar oynayacağım önerilerinizi bekliyorum ve ayrıca mouse klavye ve kulaklıkta önerir misiniz? Fiyat orta fiyatlar olsa iyi olabilir.
Klavye mekanik mi istersin ?

Son düzenleme:
Klavye mekanik mi istersin ?

Evet mekanik
Attım, yukarıda fena olmayan bir sistem istediğin oyunları fazlasıyla oynarsın özelleştirip alabilirsin. Attığım kulaklık fena değil klavye ve fare önerim yok
Bu attığın sistemleri almakmi daha mantıklı yoksa yt kanallarının f/p sistemlerinimi

Yeni konular

Geri
Yukarı