11.000 TL laptop seçimi

Bütçe
11000
A15 ısınma sorunlu. Bu A17.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Işlemci 95 lere kadar çıkıyor. Ortalama 90 derecede falan yani. Birkaç derece daha düşük ama yine bir ısınma sorunu var.

Omen güzel bir seçim olacaktır, kasası kaliteli, ekranı güzel, ekran kartı da güzel. Işlemci yönünden bir handikap var ama o da olacak artık. :)

Çok daha nadir.

Risk almaya gerek yok bence. Sırf bu yüzden Monster önermiyoruz, ASUS diye ayrıcalık yapılmama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Işlemci 95'lere kadar çıkıyor. Ortalama 90 derecede falan yani. Birkaç derece daha düşük ama yine bir ısınma sorunu var.

Isınma sorunun A17 modelinde de olduğu bariz şekilde gözüküyor.

Risk almaya gerek yok bence. Sırf bu yüzden Monster önermiyoruz, ASUS diye ayrıcalık yapılmama.

Isınma sorunun A17 modelinde de olduğu bariz şekilde gözüküyor.

Çok yüksek değil fakat çok da normal denemez. Undervolt ile çözüm bulunabilir.

Çok yüksek değil fakat çok da normal denemez. Undervolt ile çözüm bulunabilir.

Hocam çok rahat 90'ı geçiyor, bariz bir şekilde ısınma sorunun burada da devam ettiği gözükmekte.

Omen doğru seçim olur. İşlemci çok önemliyse bravoya yönelin derim.
Hocam bu valorant sanırım işlemciye ağırlık veriyormuş. Alacağım laptopun 144 hz olması benim için önemli ve o kadar para verip 144 fpsin altında değerler görmek istemiyorum. Omen'de 10300h olması bir sıkıntı yaratır mı?
Hocam a serisi bildiğim kadarıyla ısınma sorunlu ve attığınız model 60 hz. Rekabetçi oyunlar oynadığım için minimum 144 hz almak istiyorum. Attığım asus çok cazip geliyor işlemcisi de ekran kartı da çok iyi. F serisinde ısınma sorunu var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Hocam bu Valorant sanırım işlemciye ağırlık veriyormuş. Alacağım laptopun 144 Hz olması benim için önemli ve o kadar para verip 144 FPS'in altında değerler görmek istemiyorum. Omen'de 10300h olması bir sıkıntı yaratır mı?

Hocam a serisi bildiğim kadarıyla ısınma sorunlu ve attığınız model 60 Hz. Rekabetçi oyunlar oynadığım için minimum 144 Hz almak istiyorum. Attığım ASUS çok cazip geliyor işlemcisi de ekran kartı da çok iyi. F serisinde ısınma sorunu var mıdır acaba?

Sanmıyorum, 10300h fena değildir.(alternatifi olmadığı sürece:))

Geri
Yukarı