11.000 TL laptop seçimi

Bütçe
11000
Arkadaşlar 4 laptop arasında kaldım. Oynadığım oyunlar LoL, Valorant, bazen de Witcher 3. sanırım işlemci ağırlıklı oluyor bu oynadığım oyunlar, o yüzden kararsız kaldım. RTX mi yoksa çekirdek sayısı mı diye. Laptopları aşağıya bırakıyorum, değerlendirirsiniz. (başka öneriniz varsa açığım)

Dostum sana tavsiyem 1000 TL daha ekleyip bu ( ASUS G512LU-HN080T- 15.6" i7-10750H 8GB 512GB SSD FHD Win10 Gaming Laptop Siyah ) laptopu alman. Şahsen ben yeni aldım ve neredeyse 1 haftadır kullanıyorum. Cihazın performansından gayet memnunum. Ürünün tasarımı bile "yapmışlar abi" demene yetiyor. Cihazın performansı da gayet iyi. Bu arada 8 GB RAM az gelir diyebilirsin ve bu aslında çok normal fakat ASUS'un teknik servislerinde garanti kapsamına çıkmadan RAM ekleyebiliyorsunuz. Kasası vs. taş gibi bilgisayar. Tavsiye ederim.

Dostum sana tavsiyem 1000 TL daha ekleyip bu ( ASUS G512LU-HN080T- 15.6" i7-10750H 8GB 512GB SSD FHD Win10 Gaming Laptop Siyah ) laptopu alman. Şahsen ben yeni aldım ve neredeyse 1 haftadır kullanıyorum. Cihazın performansından gayet memnunum. Ürünün tasarımı bile "yapmışlar abi" demene yetiyor. Cihazın performansı da gayet iyi. Bu arada 8 GB RAM az gelir diyebilirsin ve bu aslında çok normal fakat ASUS'un teknik servislerinde garanti kapsamına çıkmadan RAM ekleyebiliyorsunuz. Kasası vs. taş gibi bilgisayar. Tavsiye ederim.
1000 tl bütçemi çok aşıyor 11000 zorladığım sayı zaten malesef çıkamam üstüne :( .
Evet aynı kasa kullanılıyor.
Gözüm onda çok kalmıştı tüh. 10300H yayın verebilir mi peki hocam? Dc'de arkadaşlara yayın yaparken sıkıntı yaratır mı yani?

1000 tl bütçemi çok aşıyor 11000 zorladığım sayı zaten malesef çıkamam üstüne :( .

Gözüm onda çok kalmıştı tüh. 10300H yayın verebilir mi peki hocam? Dc'de arkadaşlara yayın yaparken sıkıntı yaratır mı yani?
Hocam Ryzen işlemci tavsiye ederim Ryzen 4800H kullanıyorum efsane. Sıcaklıklarda çok iyi.

1000 TL bütçemi çok aşıyor 11000 zorladığım sayı zaten maalesef çıkamam üstüne :( .

Gözüm onda çok kalmıştı tüh. 10300h yayın verebilir mi peki hocam? DC'de arkadaşlara yayın yaparken sıkıntı yaratır mı yani?

Sanmıyorum ama olabilir. Ryzen işlemcili bir laptop yayın için daha iyi olur.

Geri
Yukarı