11.000 TL masaüstü vs notebook

• Konuyu başlatan Araskdjfnnxgajsb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
A

Araskdjfnnxgajsb

Ziyaretçi
İyi günler arkadaşlar. Ben bu ay içinde PC alacağım bütçem 11.000 TL. Sizce en iyisi ne? Notebook mu yoksa toplama PC mi ? ( Notebook alırsam azıcık daha sabredip Semruk s7 v2.1 mi almalıyım ? )

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer alma imkanınız varsa masaüstü elbette. Hatta şöyle bir şey önereyim. Alttaki sistemlerden i7 6700K ve 980 Ti olanı alın. Ancak sanırım işlemciler henüz satışta değil. Üstüne yine epey para kalıyor. Onunla da uygun fiyatlı bir laptop alabilirsiniz.

Üst SeviyeIntel Skylake RenderIntel Skylake Oyun
AnakartASUS Z170 DeluxeMSI Z170A GAMING PRO
İşlemciIntel Core i7 6700KIntel Core i5-6600K
Ekran KartıMSI GTX 980 Ti 6 GBASUS Radeon Fury X 4 GB
Ortak Bileşenler
Bellek16 GB HyperX FURY Black Quad KitHX424C15FBK4/16
DepolamaSeagate 3,5″ 2TB Barracuda
SSDSamsung 850 EVO 250GB
KasaCooler Master HAF 922
Güç KaynağıCooler Master G750M 80 PLUS 750W
SoğutmaCooler Master Hyper 412S
MonitörAOC 24″ G2460Pqu
Fiyat (KDV Dahil)8272 TL7542 TL
[TBODY] [/TBODY]

Sen anlat biz dinliyoruz :uyku::sansür:.

En son er36po abimiz ikinci Titan için konu açtığında böyle demişlerdi. Sonra ne oldu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En son er36po abimiz ikinci Titan için konu açtığında böyle demişlerdi. Sonra ne oldu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Monitör benimkinden. AOC E2343F2 ve yıllardır kullanıyorum. 2MS tepkime süresi olması avantaj. Ama kasa ağzımı açık bıraktı. Hayırlı olsun.

Screenshot_2.png

2 Tane GTX 980Ti koydum. Bu bilgisayarı aldıktan sonra evden çıkmazsın umarım. ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı