11.000 TL monitörlü bilgisayar toplama

Attığınız MSI kasayı çok beğendim artık böyle oldu +200 TL oldu ama olsun.
Bu kasa boyutları ekran kartımla anakartımla uyumlu mu? Bir sorun yaşar mıyım?

Eki Görüntüle 514604
Güzel bir sistem olmuş. Kasanın ARGB versiyonu da var onu da alabilirsin. Ben olsam bu sistemde RGB bellek kullanırım :D Anakart olarak fiyatı düşürmek istersen Gigabyte Gaming X de kullanabilirsin.

1 TB SSD ve monitör ekleyince 11000 TL yaptı.
Kardeşim sistemin gayet iyi fakat paranı biraz daha arttırıp AMD Ryzen 7 3700X almanı tercih edebilirim kasadan 300 TL kısarak da thermalteke in daha kaliteli kasalarını alabilirsin.
daha fazla aşamam bütçeyi maalesef sınırlara ulaştı
Güzel bir sistem olmuş. Kasanın ARGB versiyonu da var onu da alabilirsin. Ben olsam bu sistemde RGB bellek kullanırım :D Anakart olarak fiyatı düşürmek istersen Gigabyte Gaming X de kullanabilirsin.
kasayı değiştirdim rgb bellek önerebilir misiniz ? fiyat farkı varmı ?

Hemen hemen aynı olacak zaten. Neden böyle bir fiyat yok dediniz onu anlamadım. Böyle bir fiyat var. Yalnız sizin seçtiğiniz SSD qvo iken linkteki SSD ise Evo. Bir de işlemcide soğutucu var mı?

Kendim sitelerden toplamaya kalktığımda fiyatı çok fazla geçtiği için kusura bakmayın. İşlemcide soğutucu olup olmadığını bilmiyorum.

Kendim sitelerden toplamaya kalktığımda fiyatı çok fazla geçtiği için kusura bakmayın. İşlemcide soğutucu olup olmadığını bilmiyorum.
Multipack diyor onu ben de bilmiyorum. Arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Inventus linkinde kendi soğutucusu mevcut. SSD'de QVO ve EVO olayına da el atarsanız daha iyi olur. Çünkü ciddi bir fark var orada.

İşlemci

Ekran Kartı

Anakart

RAM (Bellek)

SSD

Kasa

PSU

Monitör

SSD monitör değişebilir bende emin değilim ama bu sistem iyi bence AMD ekran kartlarındaki sıkıntıların çoğu giderildi. İleride sıvı soğutma almanızı öneririm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı