11.000 TL sistem önerisi

Wcan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, PC alma aşamasındayım. Ayın 20'sinden sonra alacağım ama karar veremedim. İtopya'dan baktım ve aklıma yatan birkaç tane sistem var. Ama PC hocası'nın da yaptığı sistem geldi ve bu da aklıma yattı fakat bazıları iyi değil diyor PC için. Aşağıya linkler bırakacağım. Hangisinin daha iyi olduğu konusunda fikir verebilirseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Bir de, İtopya, İncehesap, gaming.gen vb sitelerde sistemlerin Vatan Bilgisayar vb mağazalara göre daha ucuz satılmasının sebebi nedir? Annem güvenme falan dedi de birçok kişinin bu sitelerden aldığını ben biliyorum. Ama malum anne. Vatan Bilgisayar'a falan baktım ama baktıklarımdan daha kötü sistemler daha pahalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam vatan yok kira mira bahane edip çok pahalıya satıyor ,dediğiniz siteler güvenilirdir şahsen ben 1-2 arkadaşıma PC oralardan dizdim kendi sistemimi de İtopya'dan topladım, sorunuza gelirsek hiçbiri;
Teşekkürler. Ama maalesef o kadar fazla çıkma lüksüm yok. Atııklarım arasından en iyi hangisi acaba. Ya da başka bildiğiniz bir sistem varsa onu da atabilirsiniz. PC hocasının sistemini alırsam nasıl olur acaba ? Ve PCkolik güvenilir mi ? Anneme güvenilir diyorum ama laf anlatamıyorum.

Teşekkürler. Ama maalesef o kadar fazla çıkma lüksüm yok. Atııklarım arasından en iyi hangisi acaba. Ya da başka bildiğiniz bir sistem varsa onu da atabilirsiniz. PC hocasının sistemini alırsam nasıl olur acaba? Ve pckolik güvenilir mi? Anneme güvenilir diyorum ama laf anlatamıyorum.

2'si de güvenilir hocam lakin o fiyata 10100F RX 6600 toplayıp geliyorum.

Teşekkürler. Ama maalesef o kadar fazla çıkma lüksüm yok. Atııklarım arasından en iyi hangisi acaba. Ya da başka bildiğiniz bir sistem varsa onu da atabilirsiniz. PC hocasının sistemini alırsam nasıl olur acaba? Ve pckolik güvenilir mi? Anneme güvenilir diyorum ama laf anlatamıyorum.

Kasa vs fiyatları uçmuş hocam toplayamadım, lakin o bütçe aşımına fazlasıyla değecektir diye düşünüyorum 6500XT ve RX 6600 arasında dağlar kadar performans farkı var.

2'si de güvenilir hocam lakin o fiyata 10100F RX 6600 toplayıp geliyorum.

Kasa vs fiyatları uçmuş hocam toplayamadım, lakin o bütçe aşımına fazlasıyla değecektir diye düşünüyorum 6500XT ve RX 6600 arasında dağlar kadar performans farkı var.
Teşekkürler. Kendi elimde olsa elbette çıkarım. Ama daha öğrenciyim. En azından 4-5 yıl götürecek bir şey olsa yine yeter. Sonrasında kendim de çalışırım. PC hocasının pc si nasıl sizce ? Alınır mı ?

Teşekkürler. Kendi elimde olsa elbette çıkarım. Ama daha öğrenciyim. En azından 4-5 yıl götürecek bir şey olsa yine yeter. Sonrasında kendim de çalışırım. PC hocasının PC'si nasıl sizce? Alınır mı?

Şu an topladım hocam sistemi, bekleyin atıyorum.

Eyvallah teşekkürler. Ben bir bakayım hocam.

Şu an topladım hocam sistemi, bekleyin atıyorum.

Hocam ram linkini tekrar atabilir misiniz ? Bir sorun oluşmuş. Açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı