11.000 TL'ye 2. el iPhone 11 Pro Max 512 GB alınır mı?

Baran Çelik1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 2. el bir iPhone 11 Pro Max 512 GB TR cihazı buldum. Sizce bu cihaz bu fiyata alınır mı? Satan kişi benden uzakta bu yüzden elden alamayacağım ama satan kişi telefonun fotosunu ve videosunu gönderdi. Sizce bu cihazı alırken nelere dikkat etmeliyim? Sarı site üzerinden Param Güvende ile alacağım telefonu. Eğer telefonda bir sıkıntı varsa nasıl anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Param güvende ile alıyorsanız gayette olur aldığınızda cihazı kontrol edin her tarafına bakın derim, fiyat olarakta ortalama olarak gayet iyi diyebilirim.

Param Güvende ile alıyorsanız gayet de olur aldığınızda cihazı kontrol edin her tarafına bakın derim, fiyat olarak da ortalama olarak gayet iyi diyebilirim.

15.000 TL altı sorunsuz ve temiz iPhone 11 Pro Max 512 GB TR cihazı bulabilir misin? 11.000 TL bandında anca temiz XS Max bulunuluyor.

15.000 TL altı sorunsuz ve temiz iPhone 11 Pro Max 512 GB TR cihazı bulabilir misin? 11.000 TL bandında anca temiz XS Max bulunuluyor.
Biraz zor işte ancak cihaz yurt dışıdır veya kullanıcının paraya acil ihtiyacı vardır satar, bunu bilemem ve bulmasına bulurum. iPhone XS Max'le 11 Pro Max cihazları arasında da katastrofik fiyat farkları yok zaten.

Biraz zor işte ancak cihaz yurt dışıdır veya kullanıcının paraya acil ihtiyacı vardır satar, bunu bilemem ve bulmasına bulurum. iPhone XS Max'le 11 Pro Max cihazları arasında da katastrofik fiyat farkları yok zaten.
Satan kişi tekonasa'dan almış ve bana telefonun imei numarasını filan da gönderdi. Sorgulattım iphone 11 pro max çıkıyor. Ne yapsam bilemedim.

Geri
Yukarı