iPhone 11 Pro Max alınır mı?

iPhone 6 ne zaman 5000 TL oldu biz mi bilmiyoruz?
İnsanların amaçlarına göre alacağı telefon değişir isteyen istediğini alsın.

iPhone6s Plus 128 GB 4299 TL fiyatı vardı. Biriside bunu 5000'e bağlamıştı oda espiriydi.
Ayrıca arkadaşta zaten istediği telefonu alabilmek için fikir paylaşıyor. İstediği telefonu almak için engellemiyoruz arkadaş.

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar değerli yorumlarınız için.
Hali hazırda imzamdaki sistemim var zaten pc yönünden bir eksiğim yok. Bir önceki telefonum samsung note 2 idi. İlk çıktığında almıştım. O zamanlarda baya bi pahalıydı. Yaklaşık 8-9 sene kullandım ve artık kullanılacak bir hali kalmadığı için, telefon almam gerekiyor. Şuan emanet bir 6 s plus var iphone hoşuma gitti kullanımıo o yüzden iphon devam edeceğim. Şimdi 256 gb olanı 14500 imiş, az önce mediamark ile görüşüp geldim yarın getircekler nasip olursa yarın satın alacağım. Bu telefonuda bir 10 sene kullanırım diye düşünüyorum. Sürekli telefon değiştiren birisi değilim. Yaşım 32 ilk telefonum 5210 idi sonrasında note 2 ye geçmiştim. 3. alacağımda 11 pro max olacak galiba. Herkese teşekkürler.

Eğer bütçeniz varsa 12 serisini bekleyin ama alacaksanız alın. Mükemmel bir cihaz ama ben yerinizde olsam 11 Pro alırım.
Bütçe ayarlarım aslında ama telefona 20 bin vermek istemiyorum. 11 pro da güzel ama büyük ekran sevdiğim için Pro max tercih ettim. 64 gb düşünüyordum ama mediamark taki arkadaş 64 lerin yeterli gelmeyeceğini söyledi 256 ya çevirdik artık.

Kesinlikle alınır. Evet fiyatı çok pahalı, bana sorarsanız da fiyatını hak etmiyor ama 10 sene rahat götürür. Note 2'yi bile 8-9 sene kullandıysanız bunu da rahat 10 sene kullanırsınız diye düşünüyorum. Bu telefonu eline almamış arkadaşlar PC topla gibi saçma sapan önerilerde bulunmuş, takmayın. Bizzat deneyimleme fırsatım oldu, mükemmel bir cihaz. Kalite, kalite.

Kesinlikle alınır. Evet fiyatı çok pahalı, bana sorarsanız da fiyatını hak etmiyor ama 10 sene rahat götürür. Note 2'yi bile 8-9 sene kullandıysanız bunu da rahat 10 sene kullanırsınız diye düşünüyorum. Bu telefonu eline almamış arkadaşlar PC topla gibi saçma sapan önerilerde bulunmuş, takmayın. Bizzat deneyimleme fırsatım oldu, mükemmel bir cihaz. Kalite, kalite.

Şu an versem kullanır mısınız?

Geri
Yukarı