11.000 TL'ye ikinci el sistem toplama

Bütçe
11.000 TL
Alınır. İşlemci ile bir süre idare eder sonra değiştirirsin ama PSU'nun kesin değişmesi gerek.

İşlemci ekran kartına göre düşük ama tam performans alamaz ki oyunlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sıkıntı olmaz para geçince eline değiştirir. O bütçede 6600 XT'yi bırak 1660 sistemler satıyorlar.

Hocam sıkıntı olur, oyunlarda istediği performansı alamaz. Ayrıca darboğaz bile yapabilir.

Hocam sıkıntı olur, oyunlarda istediği performansı alamaz. Ayrıca darboğaz bile yapabilir.

Darboğaz öldürmez. 2600 bir süre idare eder. O sistemin alınıp işlemcinin 3600-5500 değişmesi ve PSU'nün da kaliteli bir model ile değişmesi çok iyi olur.

Darboğaz öldürmez. 2600 bir süre idare eder. O sistemin alınıp işlemcinin 3600-5500 değişmesi ve PSU'nün da kaliteli bir model ile değişmesi çok iyi olur.

Hocam ben o anlamda demiyorum sadece istediği performansı alamaz bilgisi olsun demek istedim.

Sonuca gelirsek işlemci tam performans veremez ve PSU'nun değişmesi gerek değil mi?
Oyunları high ayarlara çekerseniz olur biter. rx 6600xt 2600 baya gidecektir. Ama denildiği gibi 3600 5500 geçiş yapılmalı. PSU değişmeli.

Oyunları high ayarlara çekerseniz olur biter. RX 6600XT 2600 bayağı gidecektir. Ama denildiği gibi 3600 5500 geçiş yapılmalı. PSU değişmeli.

Hocam şu an elimde kasa ve M.2 SSD var bana bir sistem toplayabilir misiniz?

https://shbd.io/s/fXk0e2xu peki arkadaşlar bu sistemi alsam 2 3 ay sonra da GTX 1080 Ti gibi bir şey alsam içine nasıl olur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı