11.000TL'ye Gaming laptop önerisi

Türkiye'den alacaksanız;

Yurtdışından alacaksanız;
MSI GF65 THIN 9SD-1028 Gaming and Entertainment Laptop (Intel i7-9750H 6-Core, 8GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Full HD (1920x1080), NVIDIA GTX 1660 Ti, Wifi, Bluetooth, Webcam, 2xUSB 3.2, Win 10 Home) - Newegg.com Kargo dahil 8000TL)
Yurtdışından gönderdiğiniz muadillerine göre çok ucuz görünüyor, sanırım satıcı modifiye ederek satıyor 2. el olabilir belki, bilginiz var mı ?

Yurtdışından gönderdiğiniz muadillerine göre çok ucuz görünüyor, sanırım satıcı modifiye ederek satıyor 2. el olabilir belki, bilginiz var mı?

Hayır sıfır ürün. Satıcı Dealking ürünü Newegg'e yolluyor oradaki kargo ücretini yansıtıyorlar bir tek 350 TL civarında. Toplam 8000 Civarına geliyor ürün.

Yani benim pek bilgili olduğum söylenemez bu konularda daha yeniyim kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama bence bir soğutucuyla çözülemeyecek bir sorun değil, malzemeninde pek sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum açıkçası.
A15'lerde ciddi ısınma sorunları vardı, açıkçası TUF serisini pek önermeme taraftarıyım.
MSI GF65 THIN 10SDR-638XTR i5-10300H 8 GB 512 GB SSD GTX1660TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (8 GB RAM daha ekleyebilirsiniz.)
Bütçeyi aşabilirseniz:
Alpha 15 benim de önerimdir.

Geldi yine Monster düşmanı. Kendim kullanıyorum, niye videoyu kaynak alayım? Isınmıyor diyorum cihaz.

Ya Monster düşmanı falan olduğum yok. Hatta 19.7'nin kullanıcısından aldığım yoruma kadar da öneriyordum. V19 serisi ısınıyor, 21 ısınıyor 20 ısınıyor. Ve videoyu atmışsınız ben nereden bileyim sahibi olduğunuzu?

Kullandınız mı? Ben Tulpar kullanıyorum ve CPU oyunlarda 70 derece. Bu arada @WoLeRm paşam siz önerin.

Hocam YouTube forumlar oralardan okudum ve Monster hakkında bu kanıya vardım.

MSI Alpha serisi açık ara en iyi soğutmalı laptoplardan biridir. Kuzenimde var test ettim yük altında CPU 70 75 arasında, GPU ise 55 60 arasında geziyor. Hem de fanlar çok düşük devirdeydi ses hiç duyulmuyor. Ama BIOS’ta dahili ekran kartının VRAM’ini düşürme ayarı yok o yüzden alırsanız RAM’i 16 yapın 6GB RAM yetmiyor.

MSI Alpha serisi açık ara en iyi soğutmalı laptoplardan biridir. Kuzenimde var test ettim yük altında CPU 70 75 arasında, GPU ise 55 60 arasında geziyor. Hem de fanlar çok düşük devirdeydi ses hiç duyulmuyor. Ama bıos’ta dahili ekran kartının vram’ini düşürme ayarı yok o yüzden alırsanız ram’i 16 yapın 6 GB RAM yetmiyor.

Alpha kaç hocam ve geçen senenin mi? Klavyesi hangi renk?

Yeni konular

Geri
Yukarı