11.000TL'ye laptop önerisi

Gregorz Brzecz.

Kilopat
Merhaba, kendime günlük ders vb. işlerimi yapacağım bir dizüstü arıyorum. Aslında Macbook alacaktım fakat kararsızım. Önceliğim ince ve hafif olması, sonrasında işlemcisinin i7 veya Ryzen 7 serisinden olması. Ekran kartı konusunda biraz geniş davranabilirim çünkü oynarsam çok az oyun oynuyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bunu almayı düşünüyordum sizce bu nasıl?: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilgisayar-p-HBCV000007XFIY?magaza=Hepsiburada

İnce ve hafif gibi gözüküyor ama pil ömrünü ben de merak ettim kullanan varsa cevaplayabilirse sevinirim bende.
1630414330022.png

Bilgisayar Özelleştirme | Casper.com.tr

Hocam bu olabilir ama bütçenizi hem biraz aşıyor hem de 240 GB SSD var bide Casper pek önermiyorlar ben kullanıyorum sorun yok ama yine de başka marka almak daha iyi olur o kadar para vermişken. Bide çok oyun oynamıyosanız ekran 144 hz olsun mu yinede?
Olsun ya, dizi film izlerken işime yarar.

Ama şöyle bir şey gördüm 1 ram slotu var yazıyor.
Anakarta entegre 8GB RAM var, yanında ekstra 1 slot var 16 veya 32 takabilirim.
Bilgisayar Özelleştirme | Casper.com.tr

Hocam bu olabilir ama bütçenizi hem biraz aşıyor hem de 240 GB SSD var bide Casper pek önermiyorlar ben kullanıyorum sorun yok ama yine de başka marka almak daha iyi olur o kadar para vermişken. Bide çok oyun oynamıyosanız ekran 144 hz olsun mu yinede?
Yok hocam ya Casper veya Monster tercih etmiyorum yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı