11.11 indirimleri vs Black Friday

enesbilgi.01

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 2 indirim günlerinde hangisinden daha uygun indirimler oluyor? Normalde 3 parça kaldı PC toplamama işlemci RAM'ler ve kasa 26 Kasım'ı beklesem mi yoksa hemen mi almalıyım? 2 hafta var daha.

Ülkemizde urun bakacaksan her iki indirim günü de bindirim indirimi yapıyorlar. Yurtdışı bakacaksan bence black friday daha iyi.

Arkadaşlar bu 2 indirim günlerinde hangisinden daha uygun indirimler oluyor? Normalde 3 parça kaldı PC toplamama işlemci RAM'ler ve kasa 26 Kasım'ı beklesem mi yoksa hemen mi almalıyım? 2 hafta var daha.

DDR4 mü DDR 5 mi alacaksınız bir de eğer yurt dışı gibi alışveriş düşünceniz varsa Newegg veya Amazon'dan alın Newegg ile Türkiye'ye maksimum 5 günde geliyor DHL Express ile.

DDR4 alacağım yurt dışından daha önce hiç alışveriş yapmadım ama olabilir bakayım dediklerinize.

Hocam amazona bak bana göre en iyi indirimler Amazon'da olacak ister Türkiye ister Almanya olsun Amazon Almanya'dan alırsan 1 haftada geliyor genelde vergi falanda fiyata dahil oluyor.

Peki 200 300 dolarlık ürünlerde nasıl olur ? mesela 250 dolar a monitör almak istiyorum .amazon gibi tutacak fiyatı total olarak gösteriyormu. 250 dolara alıp 400 dolar olursa gelince üzücü olur .

Yeni konular

Geri
Yukarı