N11, 11.11 İndirimleri vs Black Friday İndirimleri

Sitelere ürünlere ve o anki ekonomiye göre değişir. İkisinde de güzel indirimler ve indirim olmayan ürünler oluyor, İyi takip etmek lazım. Özellikle N11, Aliexpress ve Gearbest sitelerini tavsiye ediyorum güzel indirimler olabiliyor kaçırmamak lazım.

Arkadaşlar var mı bilmiyorum ama mesela indirimlerden birbirimiz haberdar edebileceğimiz bir yer
var mı burada?

N11 kupon dağıtıyor 11.11 için, kuponu kullanmak için giriyorsunuz bir bakmışsınız sepetinizdeki ürün 30 TL artmış. Her sene aynı şey, satıcı hemen bindirimi yapıyor. İnsanlarda kupon toplamak için bilgisayar başında bekliyor.

Black Friday Amazon indirimleri daha anlamlı olur özellikle gümrük yada kargoda herhangi bir sildirme işlemi yaptırılabilirse.

Ben geçen sene 11.11’de ekran kartı alacaktım. Kupon topladım.Ürün 1250 tl’ydi.1500 tl oldu.Hiçbir anlamı kalmadı.Bende almadım.Black Friday daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı