11.11 İndirimlerinde neler aldınız?

AliExpress den ilk siparişim bakalım neler olacak.
Screenshot_2018-11-12-10-38-03-745_com.alibaba.aliexpresshd.jpeg

Ben hatrı sayılır bir indirim göremedim. Amazon.com.tr'den dün siparişini verdiğim laptop, N11'deki indirimli fiyatlardan bile daha ucuzdu.
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07D8TX65P/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

5756'ya aldım, şimdi daha yüksek fiyatı. Dün değil de cumartesi alsaydım 5600 küsürdü.

Ben de bir tane saatle 3lü araba seti (lastik parlatıcı+jant parlatıcı+cila) beğendim. Güya 11.11 indirimiymiş ikisini de farklı sitelerden buldum ne hikmetse oralarda da indirime girmiş aynı fiyat :) Daha da bakmadım ürünlere. İhtiyacım olan da bir şey yoktu açıkcası, olsaydı önceden kupon biriktirirdim.

Ben de bir tane saatle 3lü araba seti (lastik parlatıcı+jant parlatıcı+cila) beğendim. Güya 11.11 indirimiymiş ikisini de farklı sitelerden buldum ne hikmetse oralarda da indirime girmiş aynı fiyat :) Daha da bakmadım ürünlere. İhtiyacım olan da bir şey yoktu açıkcası, olsaydı önceden kupon biriktirirdim.
İnşallah aldığım laptop gelir. Dün bayağı bir uğraştım çünkü. Henüz ücret çekilmemiş, ekspress kargoyla tahmini varış tarihi yarın gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı