11.4 imajı ne zaman yayınlanacak?

Varsa öyle birisi yol açık sizde yapabilirsiniz. Ben işimi hallettim.
Artık ben ile alakalı bir durum değil!

Ben içeriğini bilmediğim bir imajı bilgisayarımın BIOS'unu şununu bununu yitirme riskine karşı içeriğini bilmediğim bir imajı indirmem indiremememde. Adam güvenilir. Ha BIOS ne alaka diyeceksin. Niresh Catalina'yı bundan 1 yıl önce Samsung NP530U4C S01TR laptopuma kurdum gayet uyumluydu her ama her şeyi çalışıyordu airdropdu şuydu buydu. Ne oldu? Samsung'un kaliteli SSD'si olmasına rağmen kastı, dondu performanssız performanssız çalışmaya başladı. İçeriğini bilmediğiniz imajı indirmeye ve bu şekilde saygısızca sözer sarf etmeye devam edin belki milyonda bir ihtimal bir yere ulaşırsınız sanki adama para vermişsinizde adam size paralı hizmet sunuyor "alay mı ediyorsunuz?" şeklinde cevap veriyorsunuz. Bir zahmet istediğiniz imaj yoksa kendiniz oluşturun. İndir arkadaş Gibmacos'i kur herhangi bir macOS işletim sistemini çalıştır inen installassistant'ı gelsin önüne Big Sur yükleme uygulaması aç terminali yaz terminale sudo /Applications/Install\ macos\ big\ Sur.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/USBADI yazılmasını bekle indir GitHub'dan OpenCore'yi yapılandır kendine göre. Adam daha bunları yapıyor imajın içerisine özel yamalar ekliyor ki bazı PC'ler Boot etmez şu olur bu olur diye. Çok boş yapmışsınız kimse kusura bakmasın. @Yiğit Gençer haksızsam haksız deyin. Hepimiz insanız. Hepimizin sorumlulukları işleri güçleri bilmem neleri var. Buradaki imajlar sayesinde kuran bir sürü adam var zaten Yiğit hocamında sizin gibi 1 kişiye takılacağını ve yine sizin gibi 1 kişi sebebiyle modluktan ve imajı oluşturan kişi olarak yetkisi alınacağını zannetmiyorum. Paralı adam tutun siz bence.

Uzun zamandır Sosyal'e bakamadım, farkındayım. Kişisel olarak bazı sıkıntılarım vardı. Bu süreçte o sıkıntıları çözdüm ve şimdi geri geldim. Sizlere haber veremedim ama bana hak verenlere çok teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı