11.500 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
11.500-12.000
Arkadaşlar, birinizin önerdiğini diğeriniz onaylamıyor. Sanırım konudaki her laptop en az 1 kişi tarafından onay almadı. :D Yanlış anlamayın beni, sadece hiçbir bilgim yok. Sorunlu ve kötü bir şey almak istemiyorum. 😋

Yav hocam 12k bütçeye 1650ti önerilir mi adama :D 3050ti 10 binden başlıyor.
Senin gibi avrupa linki atmıyorum hocam. Hangi 3050Ti 10 binden başlıyor? Şu dandirik Monster markası mı? Ayrıca o attığı 3060 80W Max-Q modeli. Bana diyene bak
Arkadaşlar, birinizin önerdiğini diğeriniz onaylamıyor. Sanırım konudaki her laptop en az 1 kişi tarafından onay almadı. :D Yanlış anlamayın beni, sadece hiçbir bilgim yok. Sorunlu ve kötü bir şey almak istemiyorum. 😋
Her klavyesi olan yazı yazarsa böyle olur hocam.

1650 alacağıma monsterin 3050 modelini alırım en üstte attığım en azından sorunlu diyorsanız bile performansı 5 yıl götürür en az

@sunmoon hocam piyasa belli zaten tek tük modeller var şunu alın diyebileceğimiz maalesef 8 k ya rtx 2060 lı laptoplar vardı geçen sene şimdi durum belli bunla yetiniyoruz bu fiyata hakkımızda hayırlısı olsun

@sunmoon hocam piyasa belli zaten tek tük modeller var şunu alın diyebileceğimiz maalesef 8 k ya rtx 2060 lı laptoplar vardı geçen sene şimdi durum belli bunla yetiniyoruz bu fiyata hakkımızda hayırlısı olsun
Artık iyi kasa+iyi gpu/cpu olmuyor. Ya kasası kötü kartı kötü alacaksın ya da kartı kötü kasası iyi.
Halbuki bu fiyatlarda legionlar, 2060'lı strixler vardı...

Geri
Yukarı